Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek a szomszédom 7...

Máthé Erwin kérdése:

Mit tehetek a szomszédom 7 kutyájának az elviselhetetlen ugatásuk ellen? Tudom, nem a szegény kutyák a hibásak!

Figyelt kérdés
A falú jegyzőjénél voltam,nincs állattartási korlátozás a falúban.Amikor a házamat vettem,ez volt a nyugalom szigete!Ideköltözött ez a német szomszéd,aki a tavaly Lengyelországban kapott munkát,így elköltöztek kutyástól,nagy örömömre csaptam egy óriási bulit,hogy végre megint csend lesz!Nem volt hosszú az öröm,ugyanis a feleség a kutyákkal Újra hazaköltözött,mert Lengyelországban nem tolerálták ezt az örült ugatási koncerteket és naponta kihívták a szomszédok a rendőrséget
2012. ápr. 21. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Hívd ki Te is naponta.
2012. ápr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Birtokvédelmi eljárást kell indíttatni a szomszéd ellen.
2012. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Csendháborításként nem lehet jelenteni?
2012. ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező,ma már árulnak ultrahangos kutyariasztót.Írdd be a keresőbe:kutyariasztó Találsz bolti címeket,erősebbet rendelj,kutya ugatás gátló a neve.Kb.15000 az ára,érzékeny mikrofonja a kutya ugatásra kapcsolja a jeladót,az éles hangot ember nem halja,de a kutyának kellemetlen.Elhalgat a riasztó sem szól,így leszokik a csaholásról.
2013. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapból egy telken 5-nél több kutya nem tartható ha jól tudom.

De egyébként a szomszédok tudnak magyarul? A kutyák értenek magyarul?

2017. ápr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!