Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel vedekezzek a hangyak...

Mivel vedekezzek a hangyak ellen úgy hogy a kutyam ne legyen veszélyben?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan hangyairtot ami hatékonyan elpusztítja a hangyakat, de a kutyakra veszélytelen? (pl ha felnyalja)
2012. ápr. 20. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Használj rovar csapdát. Az egy kis dobozban van, amin keresztül mennek a rovarok és úgy pusztulnak el. Hozzánk negyedévente jár rovarirtó, zselés cuccot használ. Van 2 cicánk, mondta hogy ez a háziállatokra veszélytelen már csak azon oknál fogva is, hogy a szaga taszítja őket - meg sem próbálják megnyalni.

Bármit is veszel, érdeklődj az eladótól, ő nagy valószínűséggel tudni fogja melyiket vedd meg, ha kutyád van.

2012. ápr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekünk ez mindig bevált:

[link]


panelban lakunk szóval nyáron előfordul hangya és ez mindig kiírtja hamar!

2012. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy dél-amerikai sörényes hangyászt.
2012. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sütőpor... minden sarokba szór az ember egy kicsit és hamar eltűnnek a hangyák a kutyának nem lesz baja tőle... én csak ezt használom és miután kiszórjuk hamar eltűnnek és egész évben nincs ilyen gondunk
2012. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a japán csirke vált be... :)
2012. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sütőpor.
2012. ápr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat,azt kihagytam,hogy a kertben a teraszon kene tenni valamit a hangyak ellen.
2012. ápr. 20. 23:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Krétával a teraszt szépen körbe rajzolod. Nem fognak átmenni a vonalon.
2012. ápr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
viccelsz utolsó vagy ez komoly?
2012. ápr. 21. 09:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már a krétás megoldásról, ki kell próbálni, sok hangyafaj van, gondolom nem mindegyikkel működik. Mi pár napja bórax-szal (patikában, gazdaboltban kapható, olcsó és környezetbarát) összekevert vaníliás cukrot szórtunk ki, olyan helyekre, ahová nem férne a kutya. A terasz közelében ezt megoldhatod valami nehéz tárggyal, amit nem tud elmozdítani a kutya, de a hangya befér alá. Vagy a seprűvel bedolgozod a ház melletti résbe. Szépen behordják a bolyba, és megmérgezik magukat.
2012. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!