Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elado MINI yorki kölyköt...

*Gilbii* kérdése:

Elado MINI yorki kölyköt keresek . Ismertek valami tenyésztőt vagy csak sima gazdit Győr közelébe? Elérhetőségeket adjatok!

Figyelt kérdés

2012. ápr. 21. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10-es ebben egyet értünk abban viszont nem,hogy itt igenis sok embernek problémája van ezzel az egész mini kutya dologgal látod,hogy a 6-os is,hogy reagált,hogy a kérdező ássa el magát a meggyfa tövébe. De ebbe ne menjünk bele,ha kérdezőnek ilyen kell akkor semmi közünk hozzá az ő döntése joga van hozzá,ha megveszi az ő felelőssége lesz bármi is történjen onnantól kezdve ő szív,de egy percig sem biztos mivel én is ismerek egy pár embert akinek van minije és makk egészségesek nem biztos,hogy élnek 15 évig,de nincs semmi bajuk. Ha a kérdező megveszi vagy szerencséje lesz vagy nem ez olyan mint a lottó.
2012. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez megint már csak egy kamukérdés amivel a kutyabarátok agyát próbálják felhúzni.

Ha nem akkor sorry és íme a válasz: expressz.hu, jofogas.hu (és a hasonlók...) beírod hogy yorki, Győr-Moson-Sopron megye és kidob neked egy csomó szaporított kiskutyát :)

Ha esetleg meggondolnád magad és jó helyről szeretnél kutyust venni akkor ezt az oldalt ajánlom:

[link]

Itt találsz egy csomó kennelt. Én is anno innen nézegettem. Sőt azt hiszem mindet átnyálaztam :) Jó keresgélést.

2012. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Győr Ménfőcsanakon érdeklődj utána. Nagyon szép, egészséges kutyáik vannak.
2012. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy őt is yorkiként adták el valamikor kölyökkorában, amikor úgy nézett ki, pici volt, selymes szőrű...

[link]

[link]

Ha téged is átvernek, mi lesz a kiskutyával...? Ő is menhelyre kerül?


Ha yorkit akarsz, vegyél rendes tenyésztőtől, törzskönyvvel.

2012. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!