Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 6 hónapos de már...

A kutyám 6 hónapos de már 3man szóltak milyen jó volna ha a ha a szukájukat meghágná és tőle lenne kiskutya. Hogyan mondjak nemet hogy ne sértsem meg őket?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 12:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nem jó hazudni, de mondd azt, ogy nem szállt le az egyik heréje, vagy hogy ivartalanított. Ha ők amugy is ilyen 'szaporításra hajlamos', tenyésztéshez nem értő emberek, úgy sem lesz annyi eszük, hogy megnézzék, igazat mondasz e. Vagy csak mondd meg egyszerűen, hogy nem akarsz szaporítani.
2012. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kérdezz vissza, hogy herpeszre szűrve van a szuka? Ez ugyanis gyógyíthatatlan, bár látszólag tünetmentes nemi betegség, vetéléssel, a kölykök pusztulásával járhat, a kan is hordozhatja.

Úgysem fogja egy szaporító sem elvégeztetni...

2012. ápr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hazudj!mond meg nekik h nem akarsz szaporítani és magyarázd el nekik h miért nem jó az(bár tuti nem fogják megérteni és leszarják majd...).Mellesleg ha egy kutya szép az még bőven nem jelenti azt h jó tenyész állat lenne belőle,nálam a felmenők ismerete,betegségek kiszűrése,az állat jó léte és egészsége a fő!!!
2012. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt kérdezném meg, hogy szűrések, tenyészszemle, kiállítási eredmények és 150.000 forint a fedeztetésre van-e?
2012. ápr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés... Szerintem mondd azt, hogy majd, ha eléri azt a kort, hogy fedezhessen /minimum 18 hónapos/, ez a szöveg legalább 1 évig visszatartja őket. Utána pedig vagy elfelejtik már, vagy jöhet az ivartalaníttattam szöveg :D


Am a legutolsó is nagyon jó :D

2012. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!