Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámban volt egy kullancs....

Kutyámban volt egy kullancs. Mire kell oda figyelni?

Figyelt kérdés
segítsetek most pénteken találtunk kullancsot a kutyánkba egy kicsit felszívta magát a kullancs voltunk dokinál mondta h nincs semmi baja csak figyelni kell a vizeletét és ne terjedjen el a sebe.nem nagyon eszik nagyon kétségbe vagyunk esve h miért nem eszik.tegnap evet főt ételt de ma már nem nagyon ette meg
2012. ápr. 22. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyen hülye kulcsszavak beírásáva is kidobott 2 ugyan ilyen kérdést. Ez jelenthet valamit, nem gondolod? ;)

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=kullancs+mir..

2012. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én ilyenkor lázat szoktam mérni. a babéziózis ha már barna vizeletet idéz elő, az már régen rossz... viszont magas lázzal kezdődik.
2012. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nincs láza a vizelete is szép sárga nem tudom mi van vele.
2012. ápr. 22. 16:33
 4/7 A kérdező kommentje:
szeretném megkérdezni ha már gyógyul a sebe az már jó hír h nem volt fertőző a kullancs?
2012. ápr. 22. 17:01
 5/7 gabrielli ***** válasza:

Én húsvét szombatján találtam kullancsot a kutyusomban. Még bele is szakadt a feje amikor vettem ki. Azóta kilökte a bőre magától a beleszakadt részt. Voltam dokinál, még akkor, és azt mondta hogy ha nem dagad a csipés környéke akkor nincs baj. Nem is adott semmit rá, azt mondta hogy minden oké. Azóta is figyelem a kutyámat, szerencsére a kedve pont olyan jó, játékos mint előtte, jól eszik és iszik, a vizelete szép sárga, tehát úgy néz ki hogy megúsztam... Még akkor tettem rá spot-ot, most veszek neki kiltix nyakörvet is és reménykedek, hogy nem lesz baj ezután sem. Nem tudom miért, de nagyon sokan azt állítják, hogy az idén rengeteg lesz a kullancs.

Figyeljed a kutyádat a továbbiakban is, a barna vizelet állítólag csak hetek mulva jelenik meg, addig étvágytalanság, láz és kedvetlenség jelentkezhet amennyiben fertőzött volt a kullancs. Drukkolok neked, hogy ne legyen az!

2012. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, valaki magyarázza már meg meg nekem, hogy miért kell minden áldott nap több kullancsos kérdést indítani? Minden évben ez van amikor beüt a tavasz!

Biztos bennem van a hiba, bocsi.

Sokan itt írnak ki új és még újabb témába vágó kérdést, meg előadják, hogy mennyire féltik a kutyát, és álmatlan éjszakáik vannak az aggodalomtól. Hát mi a büdös francért nem lehet arra a szerencsétlen kutyára rátenni valami nyakörvet és/vagy spot on-t?!?


De ettől függetlenül jobbulást a kutyunak.

2012. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
talán mert nem mindenki kutyával a kezében született.
2012. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!