Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a megoldás a a pisiszagra?

Mi a megoldás a a pisiszagra?

Figyelt kérdés
A kutyám néha-néha bepisil. A csempét teljesen kimarta és sokszor nagyon büdös szag van. Domestozolom,de az csak 1-2 óráig bírja és utána megint büdös. Mit ajánlanátok erre?

2012. ápr. 23. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
A szobatisztaság.
2012. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
sétáltasd
2012. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ecetesvízzel próbáltad már? Az jó lesz, próbáld ki. A csempe között, a fugát pedig először szódabikarbónával súrold át, utána ecetesronggyal töröld át azt is.
2012. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mekkora az a kutya?
2012. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Hát hallod ha olyan átható húgyszag van egy csempés (!) helyiségben, akkor az a kutya nem csak úgy "néha-néha bepisil", hanem jóideje rendszeresen, nap mint nap odavizel.


Mennyi idős kutya? Neveld inkább szobatisztaságra, mindenféle ürítési szükségletét csak séta alkalmával intézheti el.

Jobb lenne neki is, neked is.

2012. ápr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Vidd le pisilni időben.Vagy ne tarts kutyát lakásban.
2012. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kutyapelenka. Ha egészséges a kutya, akkor rövid időn belül szobatisztának kell lennie (kivéve, ha kölyökkutya). Ehhez viszont az ő igényének megfelelő gyakorisággal sétálnia kell. Ez kistestű kutyáknál jelentheti azt, hogy 6 óránként és persze mindig ugyanakkor, különben honnét tudná, hogy mi a dolga és mikor.
2012. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ecetsavas választ. A többieknek pedig mondom,hogy naponta 3-4szer lenn van a kutya
2012. ápr. 24. 19:36
 9/11 VBeata81 ***** válasza:
Ha felnőtt kutyáról beszélsz, és úgy gondolod, nincs viselkedésbeli problémája, szerintem vidd el állatorvoshoz egy alapos kivizsgálásra! Mert a rendszeres bepisilés (vizelettartás/ürítés zavara)súlyos vese- vagy húgyúti betegség tünete lehet.
2012. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A kutyám négy éves, el is vittem orvoshoz,meg vizsgálatokra is, és mindent rendben találtak. A kutyám naponta 3-4szer lenn van 1 nap, és hosszabb időkre is, szóval ilyet nekem senki ne írjon,h nem jó állattartó vagyok. És itt nem azt kérdeztem, hogy jó állattartó vagyok-e vagy nem,hanem,h mit ajánlotok pisiszagra. Az utolsó válaszadót ,meg az ecetsavas hozzászólást azt nagyon köszönöm.
2012. ápr. 26. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!