Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava vállasztás?

Csivava vállasztás?

Figyelt kérdés

Egy 8 hetús csivavánál lehet látni azt hogy ki áll-e majd a szeme vagy nem?

Szóval nem ilyet : [link] szeretnék,hanem egy ilyen [link] normális kis csivavát.


És szerintetek hosszúszőrű vagy rövidszőrű a szebb?Fehér,krémszinű vagy tarka?



2012. ápr. 25. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
normális tenyésztőtől vásárolj és biztos segít majd neked. Amúgy nekem max hosszúszőrrel tetszenek,szín lényegtelen..De nagyon következetesnek kell lenned nevelés szempontjából,életemben egy kutya harapott meg az is ilyen patkánykinézetű vakarcs volt.. Nagyon határozott legyél majd!!
2012. ápr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahogy elnevezted szegénykéket nem hiszem hogy a kedvenceid:))..De ez nem gond,a viselkedésről eleget olvastam,nehéz lesz de rendesen nevelem majd,és nem fog pláza cica kutyus lenni:)),normális kutyát faragok belőle még ha kis termetű is..Kis termetűt akarok mert kis lakásban élek...A baj az hogy nem tudom ki a megbizható tenyésztő,és nagyon félek a megvásárlásától:(...Nem szeretnék beteg kutyust,nem számit hogy drága,nem spórolok a vétel áron ...de legyen egészséges
2012. ápr. 25. 00:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem hosszú szőrrel jobban tetszik.

Egyébként annál a tenyésztőnél, akinél a törzskönyv nem opció, hanem alapfelszerelés a kölyökhöz, aki bármikor szívesen lát kutyalátogatásra, segít a felmerülő kérdéseknél, a kutyái rendelkeznek a megfelelő eü. szűrésekkel és még garanciát is vállal a kölykökre, annál nagy baj nem lehet. :) Ha nincsen semmi kiindulópontod, hogy hol is kezd a keresgélést, akkor a legjobb ötlet elmenni 1-2 kiállításra, ott több tenyésztővel és a kutyáikkal is találkozhatsz.

2012. ápr. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nyugodt szívvel ajánlom neked a Four Seasons Mexican és a Top Of The Hunterberg kennelt! Ez a kettő az egyetlen olyan kennel, ahol nem tömeggyártás van, és ár-érték arányban jók a kölykök!

Egyébként mindkét kutya veszettül ronda csivavához képest, szerintem mindkettő keverék. Nézegesd a jó csivavákat tenyésztők oldalait, ott képet kaphatsz róla, hogy egy minőségi csivavának hogyan kell kinézni. www.csivava.lap.hu , itt sok tenyésztő van.

A hosszú szőrűek sokkal szebbek szerintem, és a szőrükkel is kevesebb gond van, nem vedlenek annyit, mit a rövid szőrűek. Nekem egy hosszú szőrű krém szukára fáj a fogam évek óta, de egyszerűen nem születik olyan Mo.-n :(

2012. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


itt van egy krémszinű kan...szuka is volt csak eladták,megkapod a galériában...ajánlották többen ezt a tenyésztőt is...de ha valaki hallott valami rosszat rolla akk szoljon:D

2012. ápr. 25. 23:10
 6/6 A kérdező kommentje:
és ténleg nem hullik annyira a szőrűk?...én azt hittem hogy vedléskor a hosszú szőrűeknél rosszabb...:-??
2012. ápr. 25. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!