Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kínai meztelen kutya tenyésztése?

Kínai meztelen kutya tenyésztése?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam, hogy kaptam egy kínai meztelen kutyát. Azóta próbáltam felvenni a kapcsolatot itt pár tenyésztővel de sajnos nagyon elutasítóak voltak és egyáltalán nem voltak segítőkészek. A későbbiekben szeretném kiállításra vinni és ha szép eredményeket ér el esetleg tenyészteni. Viszont nem tudom, hogy egyáltalán lenne e rá kereslet? Mert ha jól tudom itt Mo.-n nem nagyon felkapott fajta ( ami persze nem baj )
2012. ápr. 25. 11:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
-hogy-
2012. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%

Szia!

Jó ötlet a netboard-os fórumon érdeklődni. Ott gondolom segítőkészek lesznek. Mondjuk nem egy helyről hallottam már, hogy 'érdekes világ a kínais társadalom' és hogy sokan elég ellenségesek egymással.

A mezteleneket nem nehéz eladni, viszont a púderpamacsokat igen (főleg a kanokat). És ugye általában meztelent meztelennel nem pároztatunk, így elkerülhetetlen a púderok születése.

Ha nagyon nem találsz senkit, aki segíteni tudna, akkor írj egy privátot, ismerek egy tenyésztőt.

2012. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van egy 9,5 hónapos kínai meztelen fiúm. Mi járunk kiállításokra is. Ha gondolod írj privit :)

2012. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Természetesen nem most azonnal akarok a tenyésztők tenyésztője lenni. Még van rá 2-3 évem. Csak azért kérdezem, hogy ti mint tapasztalt tenyésztők akik már megjártak egy két kiállítást érdemes lenne e vele ilyen pályára orientálódni. A van e kereslet rá én azt nem úgy értettem, hogy megakarok belőle gazdagodni. Hanem, hogy biztosan fogok e a kutyusoknak gazdit találni és nem marad a nyakamon egy egész alom kiskutya.
2012. ápr. 25. 18:06
 15/16 anonim ***** válasza:
...
2012. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Úgy, mint a többi.
2012. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!