Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kínai meztelen kutya? Mi a...

Kínai meztelen kutya? Mi a vélemény tapasztalat róluk? Kérlek írjatok le mindent.

Figyelt kérdés

Engem a következők érdekelnének:


-Szereti a gyerekeket?

-Más kutyákkal hogy jön ki? (tudom hogy ez nevelés kérdése is de úgy általában)


milyen ápolást igényel a "talajos" és a "púder pamacs" változat? (már mint itt a szőr ill. bőr ápolására gondolok)


2011. dec. 27. 18:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*"tarajos"
2011. dec. 27. 18:04
 2/15 anonim ***** válasza:
Leégés ellen is védeni kell!!! És ez elég költséges!!
2011. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Azt tudom nagyon jól!!


De köszi a választ! Várok további válaszokat.

2011. dec. 27. 18:08
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem púderem van, és szerintem csodás kutya. Minden kutyával jól kijön, könnyen tanítható, és barátságos. A szőre viszont szívás. Szép, meg tök puha, meg minden, de nekem borzasztó sok munkám van benne hogy ilyen legyen. Egy az hogy naponta fésülöm, de még így vannak benne néhol filcesedések, a másik meg, hogy minden növénydarab, levél, toklász, tehát minden beleragad a szőrébe. Az meg kész öröm, mikor van benne 20 toklász, és 1,5 órán keresztül dolgozom, hogy mind kijöjjön. Most azon gondolkozom, hogy a nyárra lenyírom, de így meg olyan kis szép. Nem tudom. Mindenesetre, ha ilyen kutyát veszel akkor számolj azzal, hogy sok dolgod lesz a szőrével.
2011. dec. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Naptej
2011. dec. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%
Minden évben kínai kopasz nyeri a legrondább kutya versenyeket az USA-ban
2011. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a mezteleneket télen öltöztetni,nyáron napkrémmel 50 faktorossal kenegetni kell(nem költséges mert annyi mintha magának venné meg az ember a naptejet) Nem mondanám,hogy szereti a gyerekeket,de elviseli őket..:) A púdernek a szőrét naponta ki kell fésülni,és akkor nagyon szép leomló bundája lesz..:) Általában jól jön ki más kutyával,de dominancia alakulhat ki két kan között..én is szeretnék majd egyszer egyet :))
2011. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Ja és a gyerekek. Ő speciel fél tőlük, de ez nem a fajta hibája. A 3 éves unokaöcsém egyszer átesett rajta, aztán égtelen bömbölésbe kezdett. A kutyát elég jól telibetalálta, és aztán szegény meg megijedt a kiabálástól. Úgyhogy az enyém kisebb gyerekeket nem annyira szereti, de alapvetően barátságos mindenkivel.
2011. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Na ezen nagyot fogtok kacagni :D


[link]

2011. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem kacagok,azon mikor egy kutya meghal,és örülök,hogy ilyen sokáig élhetett..az én kutyám 2 évesen halt meg..
2011. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!