Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nem lesz baj?

Szerintetek nem lesz baj?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni egy husky kant, de olvastam, hogy falkában szeretnek lenni...falkának számítana neki ha van egy tacskóm (kan) és egy keverék (szuka) kutyám? Nem bántaná a tacsit? (Természetesen, ha 1 éves lesz elviszem ivartalanítani.)

És mi legyen a neve? Valami angolosabb nevet szeretnék neki, én már gondoltam ezekre: Hope(Hóp), Sky (Szkáj), Midnight(Midnájt).

Köszönöm a válaszokat előre is! :)


2012. ápr. 25. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jó, nem muszáj azonos fajtájúnak lennie a kutyáknak. Sajnos a huskyt nem ismerem annyira, hogy meg tudjam mondani, hogy bántaná-e tacsit, talán erről kapsz majd még használható információt. Annyit tudok, hogy nekünk kuvaszunk van és egy tacsi és itt bizony szokta bántani a nagy a kicsit.


Nevek nekem annyira nem tetszenek, de olvastam egy másik kommentednél, hogy külföldön éltek, szóval oda tökéletes az angol név. Így hirtelen én azt mondanám, hogy a Hope hangzik a legjobban.

2012. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, bízok benne hogy nem fogja bántani, csak a kicsi elég szemtelen... :(

Nekem is a Hope tetszik a legjobban. (:

Köszönöm a segítséget! :)

2012. ápr. 25. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyan szokta bántani a kuvasz a tacsit?

Én egyszer láttam olyat kutyasétáltatás közben, hogy egy kaukázusi konkrétan szájába vette és megrázta a tacskót, mint egy rongyot :-(

Hogy visított szegény :-(, de aztán még évekig egy portán éltek, nem lehetett könnyű élete. Azok is azonos neműek voltak (kanok), biztos bevállalható, de következetesen szabályozva őket már az elejétől.

2012. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is láttam már két kant összeverekedni egy szuka miatt, ezért félek hogy bántaná...de egyébként ha ivartalanítva lesz, akkor is rá akar majd "mászni" a lány kutyára...??


Még abban bízok, hogy kialakul valamiféle tisztelet a tacsi iránt,(mivel 4 évvel idősebb lesz) és nem fogja bántani.

2012. ápr. 25. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!