Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyem harci és védőkutyákat...

Milyem harci és védőkutyákat ismertek?

Figyelt kérdés
Ha lehet küldjetek képet is!
2012. ápr. 25. 14:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz harci kutya alatt? A rottweiler nem harci kutya, az itt felsoroltak közül a piten kívül egyik sem.

Az egyetlen fajta, amit a piten kívül harci kutyának tenyésztettek és tenyésztenek ma is, a Tosa.

2012. ápr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
74%

Hihetetlen milyen válaszokat adnak egyesek, a boxeren besírtam :D

Ahogy #11 írta, pit és tosa.

2012. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
58%
Mármint a harci kutyák, védő kutya lehet számtalan fajtából.
2012. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Nekem egy ÖV-s amstaffom van...De a boxeren jót nevettem :D
2012. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
41%

Miért kérded? Talán a kutyáddal szeretnél nagyobbnak tűnni? Örző-védő - doberman, roti, német juhász, moszkvai őrkutya, kaukázusi jukászkutya, közép ázsiai, kangal, bull masztiff, stb---


Harci kutya: pit bull, shar pei ( kínai harcikutya)

bull terrier, amstaff

- de remélem azt tudod hogy a kutya viadalaért börtön jár!

De azt remélem tudod hogy a

2012. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
15:14 es. Nem csak a tosa és a pit bull- amit harcra képeztek ki. a shar pei-t is harca tenyésztették ki, van még néhány, nem csak a Tosa ésa pit-
2012. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó előtti vagyok. Szóval lemaradt: a kutya viadlaért börtön jár! Ezt ne felejtsd el , remélem nem ezért tetted fel a kérdést!
2012. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem mert kutyaviadalt akarok szervezni, hanem azért mert ilyen kutyákkal akarok foglalkozni.Vagy menhelyfélét nyitni nekik!
2012. ápr. 25. 16:29
 19/29 A kérdező kommentje:
Imádom őket!
2012. ápr. 25. 16:32
 20/29 anonim ***** válasza:
ezt nem értem. tőlünk kérdezed, hogy milyen "harci kutyákat" ismerünk, ergo nem ismered őket, de imádod őket? A menhely nyitása pedig nagyon szép dolog, de tudod, mennyibe kerül? több millió csak a hely megvétele, és akkor a fenntartásról még nem is beszéltünk.. Ha segíteni szeretnél, menj el menhelyre önkéntesnek, ott is sokat tudsz segíteni.
2012. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!