Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyem harci és védőkutyákat...

Milyem harci és védőkutyákat ismertek?

Figyelt kérdés
Ha lehet küldjetek képet is!
2012. ápr. 25. 14:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

#16, tessék: [link]

Olvasgass kicsit, mielőtt baromságokat írsz.

2012. ápr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

#16, a shar pei-t nem harci kutyának tenyésztették, csak használták arra is.

Ahogy már írták fentebb, 2 igazi harci kutya fajta van, a tosa és a pit.

2012. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
31%

Sziasztok, a BOXERES vagyok. Kicsit nézzetek már utána, kedves OKTALANOK, miről is kapta a nevét a boxer, oksi? :D

Am többek közt a Listen Hund-okat írtam, tehát nem kellene leszólni, hanem körülnézni a nagyvilágban....


Am a pitbull és amstaff ugyan az/kb 100 évvel ezelőtt lett külön fajta/, de mindegy, nem itt fogok kutyatörténelmet tanítani, de ha már hülye vagy, tartsd magadban, jó?!?!?!


Ha meg már annyira kötekedni akartok, a védőkutya is szerepel a kérdésben, az pedig akármelyik kutya lehet, pont pár hete láttam egy pulit ÖV-ön, és bámulatosan teljesített.

2012. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Már boccs az OFFért...
2012. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"Kicsit nézzetek már utána, kedves OKTALANOK, miről is kapta a nevét a boxer, oksi?"


Én utána néztem, azt találtam, hogy azért kapta a nevét, mert jellemző volt rá, hogy játék közben a hátsó lábaira állt, a mellső lábaival pedig "boxolt".

De te biztos többet tudsz, mint a wikipédia, kérlek oszd meg velünk, miről kapta valójában a nevét.

2012. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
31%

A boxer őseit a mastiffok, bulldogok és az úgynevezett medveűző vagy bikaharapó (Bullenbeisser) kutyák között kell keresnünk. Ezeket a kutyákat medve- és vaddisznóvadászatok mellett kutyák és bikák közti viadalokon is alkalmazták. Amikor a XIX. században betiltották az állatviadalokat a boxereket a cirkuszokban lehetett viszontlátni.


Forrás: [link]


Van még kérdésed? Vagy végre nyogtom lesz tőletek? Komolyan a hajam kihullik a GYIK-től!

2012. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Az idézetben annyi van, hogy alkalmazták kutyaviadalokon is. Ennyi erővel a KÁJ is harcikutya.

Mondjuk kár vitázni veled, az értelmes PM alapján, amit küldtél 10-12 évesnek tippellek.


"Légyszives szállj már le rólam, ha már ilyen hülye vagy, jó? Inkább olvasgass kicsit több wikipédiát a kutyafajtákról, és ne kötekedj, jó? PFFFÖÖÖÖÖ"

2012. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
pont ez az, annyi hülye válasz érkezik és mindenki csak pontozza le egymást! :/
2012. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Te meg degenerált, de mindegy... 2x annyi vagyok am ha érdekel
2012. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!