Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideig tart, és mennyibe...

Mennyi ideig tart, és mennyibe kerül egy DNS vizsgálat?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy Balatonfüreden végeznek ilyen vizsgálatot. Ha jól tudom, akkor 8 ezer forint/kutya. Lehet vért is küldeni, vagy szájnyálkahártyát. Végeztetett már valaki ilyen vizsgálatot?

2012. ápr. 25. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemben nem tudok hozzászólni , de érdekelne , hogy miért van rá szükség ? :-))
2012. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hülye, ha leírod hogy 8 ezer, akkor minek kérdezed tőlünk az árát? Időtartama 1-2 hét, de ez inkább átfutási idő, maga a vizsgálat gyorsan megvan.
2012. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
attól függ mire... a magyar laborok többsége pl genetikai betegségekre gyakran ad fals eredményt ezért sokan inkább külföldön szűrnek én egyszer szűrtem itthon, de olyan eredményt kaptam ami kizárt volt... szóval nekem nincs jó tapasztalatom... lassan és pontatlanul dolgozik a legtöbb itthoni labor
2012. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye, csak jó pár évvel ezelőtti adat áll rendelkezésemre, ami akkor 8 ezer forint volt kutyánként...de köszi az értelmes hozzászólást.


A kölyökkutyák apjának kiléte miatt, nem vagyok benne biztos, hogy az az apa, aki. Tk-ezett, tenyészkutyákról van szó, ezért fontos a dolog.


Itthon a balatonfüredi Gyógyszerkutató Központ, a DRC Kft végez ilyen jellegű vizsgálatot.


Továbbra is a tapasztalatok érdekelnének.

2012. ápr. 25. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak abban az esetben van értelme megcsináltatni a vizsgálatot, ha az apa és anya kutyának is megvan a DNS-e.
2012. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt egy hasonló:

[link]

2012. ápr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Természetesen a szülőktől is tudunk mintát venni. Köszi a linket.


Tapasztalatok hasonló esetben?

2012. ápr. 26. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!