Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy álljanak a...

Mit tegyek hogy álljanak a csivavám fülei?

Figyelt kérdés
8 hetes csivavám van, és nem állnak a fülei. Nagyon szép pofija van,de így hogy kicsit kajlák a fülei, nem egészen csivavás. Felragaszthatom neki? És ha felragasztom mennyi ideig hagyjam neki úgy hogy állva maradjanak a fülei?

2012. ápr. 25. 21:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
8 hetesen mitől állna?
2012. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
8 hetesen meg ne vard.elosszor a porcoknak meg kell erosodniuk.kb 3-4-5 honapos korukban jatszodik ez a folyamat.
2012. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert szerintem a legtöbb csivavának párhetesen már felállnak a fülei. De ez az én véleményem! Nem mini hanem "rendes" méretü , kiváncsi vagyok milyen lesz, mert ez a "fajta" mostanában nem keresett, mindenki a minit, extra minit keresi.
2012. ápr. 25. 21:11
 4/21 anonim ***** válasza:
kérdezd meg szerintem a tenyésztő ő biztos ért ehhez
2012. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
*tenyésztőt
2012. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
ha kepeken lattad ilyen pici korban az allo fuleket,akkor azok gondolom ugy voltak fenykepezve hogy a kutya epp valamire figyelt igy felaltak a fulei.nyugodt allapotban nem allnak meg.
2012. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2899591-mekko..



itt leirtad hogy a tenyeszto azt mondta amit en is 3-4 honap.

ha valoban tenyesztotol van hogyhogy nem tudod a utya meretet?szuleit nem lattad?

kivalasztottal egy kutyat,megvetted es utolag irkalsz hogy mekkora lesz,hany kilo,stb.?

elotte utana kellett volna olvasni legalabb,hisz most mar par evig a tarsad lesz.

2012. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Osztálytársamnak és egyik ismerősömnek is mini csivavája van, mindketten 8 hetesen hozták el, és mindkettönek állt a füle ennyi idősen. A tenyésztő akitől vettem azt mondta 3-4 hónapos korára felfog neki állni,csak én megvagyok ilyedve hátha mégsem,azért gondolkoztam a ragasztáson,de mindenkép várok vele még!
2012. ápr. 25. 21:28
 9/21 A kérdező kommentje:
Úgy választottam, hogy megnéztem a szüleit, akik nagyon tetszettek, mert minden kiskutya kölyöknek aranyos,de felnöttnek már nem mindegyik szép. Én ugy választottam hogy felnöttnek is helyes, aranyos, szép legyen. Méretben arra vagyok csak kiváncsi hogy max hány kiló lehet.
2012. ápr. 25. 21:31
 10/21 anonim ***** válasza:

akkor bocsanatot kerek.kikerestem neked a google-ban :


[link]


Itt azt irja hogy 1,5 es 3 kilo kozott mozognak

2012. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!