Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shikoku kutya van magyarországon?

Shikoku kutya van magyarországon?

Figyelt kérdés
Kerestem neten,de nem dobott ki semmit.Nagyon szeretnék egy kis kölyköt!
2012. ápr. 26. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudok róla, hogy lenne. Az akita és a shiba közül miért nem tudsz választani?
2012. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

ez milyen kérdés utolsó? nem tudom, hogy milyen kutyád van, de mi van, ha valaki megkérdezi, hogy minek neked weimari vizsla, amikor van magyar, válaszd azt? Vagy a saluki helyett magyar agár, mer' az hasonlít?? és sorolhatnám tovább. a kérdező ezt a fajta kutyát szeretné, ne ajánlgassunk másikat, vagy legalább ne ilyen hangnemben.

kérdező: sajnos M.o-n nincs Shikoku kennel, külföldön is max várólistás lehetnél, annyira nem ismert fajta (ahogy nálunk sem)

2012. ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon megfogott ez a fajta kutya!
2012. ápr. 28. 22:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Mennyi kb az ára egy ilyen kutyának?
2012. ápr. 30. 10:03
 5/5 keniko90 válasza:
Ilyen kutyát a környékben nem nagyon találsz. Én fél éve kerültem várólistára mert két kutyát szeretnék venni. A várólista Japánban 2 év. Az ára 600.000 Ft darabjának. Ha van rá pénzed akkor egy japán kennelből tudsz szerezni te is, de törzskönyv nélkül sehonnan.
2012. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!