Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kistestű kutya nagyon...

Ha egy kistestű kutya nagyon félős akkor ideggyenge?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam egy yorkival és megkérdeztem meglehet-e simogatni azt mondta a gazdi meg de félős egy kicsit.Egy kicsit?! majd összepisilte magát szerintem, behúzta a farkát és remegett ,na mondom inkább hagyom szegény csórikát... nem volt túl pici ,szóval nem " mini" yorki volt, átlagos yorki méretű volt..
2012. ápr. 26. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert szarul van nevelve. Fel kapták vagy ezerszer minden egyes más színű falevélnél, minden egyes kutyánál csak mert pici. Amúgy sem tesz jót a kutya gerincének ha felveszik, de ennek csak ez lehet az oka. Egyéb más, ha úgy lett volna nevelve mint egy kutya és nem mint egy rossz öleb akkor érdeklődő lenne.
2012. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbje egyész egyszerűen csak félre van nevelve. De persze amilyen ütemben szaporítják őket, nem lepődnék meg, ha rohangálna köztük néhány genetikailag gyenge idegrendszerű is. Viszont az esetek döntő többségében inkább a borzasztóan átgondolatlan nevelés, illetve nem nevelés áll a háttérben, az is tud ijesztő tüneteket produkálni, nem kell mellé egészségügyi probléma.
2012. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, hanem félős. Valószínűleg rosszul van szocializálva.
2012. ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nekem két bichonom van,sose emeltem fel őket,minden emberhez és kutyához oda engedtem kölyök korban és természetesen most is,nagyon barátságosak imádják az embereket :)


nem tudom mért kell egy kistestű kutyát állandóan felemelni, sose fogom megérteni..

2012. ápr. 27. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!