Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lenne az optimális választ...

Mit lenne az optimális választás? Bull-masztiff, Argentin dog, Cane corso, esetleg pit?

Figyelt kérdés
Helló! A kérdésem a következők miatt fontos: első általam nevet kutya volna, hamarosan időszerű. Van egy 13 éves német-juhászom, aki már eléggé nagyot a hall stb. Szóval szegénykém szerintem 1 nagyon max 2 évet ha bír. Olvastam a fent említett fajtákról, azonban nem tudom, hogy melyik lenne ideális kezdő gazdához.Talán tulajdonságai miatt a bull-masztiff, de valós tapasztalataim nincsenek vele. Olvastam sokat a kutyákról, viszont tényleges tudásom nevelésükkel kapcsolatban sincs. Ha esetleg segít a válaszaitokban: 19 éves fiú vagyok, nem vagyok nagy termet(173-4cm), szeretem a rendet és a normális viselkedést elvárom az állatoktól és emberektől egyaránt. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2012. ápr. 27. 00:35
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Nekem egy 10 hónapos cane corso szukám van(mellette van 2 goldie), elég jámbor, ragaszkodó(szinte csüng rajtam), póráz nélkül tudom sétáltatni, okos, meggondolja ha fel kell kellnie a helyéről. Ha vele vagok és elmegy valaki az utcán akkor szinte rá sem bagozik, de ha nem vagyok ott akkor azért kiereszti a hangját!
2012. máj. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!