Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadott roti? Fontos (? )

Befogadott roti? Fontos (? )

Figyelt kérdés
Előzőleg írtam, hogy befogadtam egy rotit, de mindenhol menhely honlapján azt olvasom, hogy várólista így meg úgy, nem lehet leadni. Ezért jó az ember? Befogadtam, megetettem, elviszem állatorvoshoz, de ebben a pici lakásban nem maradhat 3. kutyaként a tüzelő szukám mellett. Kérem, aki tud segítsen valahogy!

2012. ápr. 27. 08:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Csináltál róla hirdetést?

Linkeld be ide! Megosztom.

2012. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a baj csak az, hogy a mai nap folyamán mennie kell, mert a szomszédok leszedik a fejemet, a roti pedig az ajtót, hogy bejuthasson a szukámhoz. Mindjárt lefotózom, és belinkelem!
2012. ápr. 27. 08:40
 3/24 anonim ***** válasza:
kérj segítséget a netboardon és a rotimentőktől!
2012. ápr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

[link]

itt vannak a fajtamentők

2012. ápr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Kan vagy szuka kutya?
2012. ápr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ok, fotózd le mindenképp.

Keresd fel majd a fajtamentőket, ahogy előttem írták.


Nem hasonlít rá?

[link]

2012. ápr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy kan..írjál, majd, hogy mi lett vele, sajnos csak az együttérzést tudom adni. :(
2012. ápr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Felhívtam a fajtamentőket, nem tudják fogadni, eddig 5 menhelyből senki nem tudja:( Ha estig nem talál gazdit, le kell adnom a gyepmesteri telepre...:'( Ha esetleg valaki tudná, annak elvinném kb. bárhova, amúgy Bp. közelében lakom. Sajnos nem hasonlít a linkelt ebre, kisebb.
2012. ápr. 27. 08:50
 9/24 anonim ***** válasza:

:(

Hát, de ki tudja, még az is lehet, hogy chipes.

Kezdd el hirdetni addig is! Csinálj róla fotót, telefonszámmal, küldd el a NOÉ, Illatos úti, stb. fb-os oldalára, oszd meg te is és csak lesz vmi... Ha semmi, akkor tényleg nem tudsz más tenni, mint gyepire vinni :(

2012. ápr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Tényleg, chipet nézettél benne?
2012. ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!