Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak a kiskutyának inni?...

Mit adjak a kiskutyának inni? Egyáltalán ilyen pici korban lehet? LENT

Figyelt kérdés
3hetes a kis magyar vizslám ,egyke lett és az utóbbi napokban észre vettem hogy liheg ,még csak szopik ,de ugy gondolom hogy szomjas lehet a drága ,forraljak fel vizet hütsem le és probljam itatni? vagy teát füzzel neki cukor nélkül?? normális válaszokat kérek ,előre is köszönöm
2012. ápr. 27. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Menj be fressnapf-be ott lehet kapni tejpótló tápszert vegyél belőle vagy 4-et minimum!! De az adagolást nem tudom hogy kell,nem voltam még ilyen helyzetben remélem más le tudja írni neked!
2012. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vegyél kutyáknak való tejport, állatpatikába,állatos boltokba, szokott lenni.. rajta van ,hogy mennyit kell adni és hányszor egy nap..
2012. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ ,de neki nem ételpótlóra van szükség mert mint az előbb is irtam egyedül van és sok tej van az anyjának ,szomjuságtól kellene valami :S
2012. ápr. 27. 11:29
 4/9 A kérdező kommentje:
de a tejpor az nem azért van hogy ha az anyának nincs elegendő teje?
2012. ápr. 27. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ő nagyon kicsi, neki még tápszert kell kapnia! Beszélj állatorvossal, és szerezz be neki olyan kaját, amivel életben maradhat...mert egy 3 hetes kutyának szoptató anya nélkül kevés esélye van az életben maradásra szerintem :(
2012. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
van neki anyukája és szopik is rendesen ,csak gondoltam hogy a meleg miatt szomjas lehet mert liheg mint a nagykutyák szoktak amikor kifáradnak és szomjasok :)
2012. ápr. 27. 11:31
 7/9 anonim ***** válasza:

ja, én úgy értettem, hogy nem szoptatják. Akkor vizet próbálj neki adni, szerintem már tudna inni, bár nem vagyok járatos ennyire pici kutyákban.

De én ezt is inkább állatorvostól kérdezném, egy telefont megér...

2012. ápr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kiskutyának, nagykutyának egyaránt VIZET kell adni. Nem kell felforralni, de legyen tiszta. Szopás mellett nemigen szoktak inni. Lehet, hogy nem szomjúság, hanem más oka van a lihegésnek. Kérdezz meg egy állatorvost.
2012. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell neki külön inni adni, ha az anyja rendesen eteti, valószínűleg melege van. Ha használsz infra lámpát akkor napközben nyugodtan kikapcsolhatod, illetve ha pet vet szerű/meleg anyag van alatta akkor azt kicserélheted valami hűvösebbre (pl. szőnyegpadló) ami szintén melegíti alulról, de nem olyan nagyon.
2012. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!