Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 honapos kutyust hogyan...

2 honapos kutyust hogyan bolhatlanitsak?

Figyelt kérdés

Ma hoztuk haza es eszrevettem bolhas es ugy sajnalom, hogy nemhozhatom be, igy kint van es sir szegenykem, igy nem tudom behozni felek minden bolhas lesz.

Hetfoig nem tudom dokihoz vinni, addig nem tudom valamivel itthon kezelni?


2012. ápr. 27. 22:22
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Ha vizbe dobom nem jo???? korommel nem nyomnam ossze ha nem muszaj:S
2012. ápr. 27. 23:26
 12/26 anonim ***** válasza:

Mivel nevet is keresel, megnéztem mi angolul a bolha. Ha jól láttam Flea. Még jól is hangzik egy kislány kutyusnak. :D Hm?

Na és megfürdetted már? Bolhák kijöttek mind?

Nekem 2 pincsi keverék van Lizi és Szonja.

2012. ápr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 SlipMan válasza:

Ő a kis szőrmókom:


[link]

[link]

[link]


HA gondolod adok egy msn vagy skype címet és ott szívesen segítek neked mindenben:)

2012. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Ha leengeded a lefolyón az is megfelel. Az 1. és 2. válasz írója vagyok. Ha nincs más kéznél nyugodtan megfürdetheted sima samponnal is, egyszer nem hal bele szerencsétlen, viszont a bolha vérszegénységet okaz és betegséget is terjeszthet. De mivel írtad, hogy van sampon, hajrá, be a kádba és uzsgyi, mielőtt a párod hazaér! Utána, ha már száraz jó alaposan nézd át, 100%ban, utána biztos nem fog vakarózni senki :D

A bolhacseppel meg én is várnék a dokira.

2012. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Ha már itt tartunk, nekem 5 kutyám van, jelenleg 8.

3 kiskutya ideiglenes gondozásban, 4 yorki, 1 sztaffi.


Szóval? Sikerült?

2012. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
A víz kézmeleg legyen, talán egy ici-picit melegebb, mivel a kutyák testhőmérséklete magasabb 1,5 fokkal mint az emberé. A fejét is most alaposan, és bő folyó vízzel mosd le, fogod látni a lefolyón leúszó bolhákat. Lesz pár aki halottan benne maradhat a szőrébe, vagy kábultan, őket kell kivadásznod.
2012. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Izgulok.
2012. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok!!!!

Nos... eppen egy labdan tolti ki minden furdes kozben oszeszedett merget!!!Mivel hat nem szeretjuk a pancsit sot a szaritot sem, de jelenleg a vilag legboldogabb kutyajanak tunik, kesz cirkuszi mutatvany amit azzal a lasztival muvel.

Na de reszletezem a pancsi eredmenyet... 2 azaz 2 bolhat talaltam! egy a pancsi kozben a fejerol szedttem le es egyet a torolkozes kozben azonban most lattam vakarozot gyors atneztem de semmmi:( nem latom, lehet maradt es csak be bolhazom a hazat:( megol a parom!!!

2012. ápr. 27. 23:56
 19/26 A kérdező kommentje:
Ja es SlipMan igen koszonom kerem az msn cimet:)
2012. ápr. 27. 23:57
 20/26 SlipMan válasza:
Küldtem privátban :)
2012. ápr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!