Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 honapos kutyust hogyan...

2 honapos kutyust hogyan bolhatlanitsak?

Figyelt kérdés

Ma hoztuk haza es eszrevettem bolhas es ugy sajnalom, hogy nemhozhatom be, igy kint van es sir szegenykem, igy nem tudom behozni felek minden bolhas lesz.

Hetfoig nem tudom dokihoz vinni, addig nem tudom valamivel itthon kezelni?


2012. ápr. 27. 22:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ha teljesen megszáradt még fusd át egyszer, és ha van nagyon apró fogú sűrű still fésűd azzal is szaladj át rajta, vagy ha van esetleg bolha fésűd, azzal.
2012. ápr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nah, mit szólt a párod? Hogy van a kutyus? Mi lesz a neve?
2012. ápr. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom h eddig miket tanácsoltak neked, nem olvastam végig, de semmi esetre se csepegtetőset használj rá!!! Frontline Sprayt vegyél, azt már 2 napos kortól lehet használni:)
2012. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!:)

Hetfon megyunk dokihoz oltatni es majd o kezeli, addig a furdes nagyon bevalt, 2 darabot talatam benne azota se semmi, pedig nezem folyamatosan:)

A parom meglepoen jol reagalt:) felhivtam mielott haza ert volna, hogy mit tanacsoltatok es pancsi utan behozom, aztmondta rendben:) Ugyhogy azota is bent van termeszetesen:)

Nagyon szepen koszonom megegyszer

2012. ápr. 29. 00:44
 26/26 A kérdező kommentje:
Lemarad... a neven sokat gondolkodttam vegulis a Honey es a Lily kozott vacilaltam a vegeredmeny Lily:)
2012. ápr. 29. 01:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!