Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha úgy adnak el nekem kutyát,...

Ha úgy adnak el nekem kutyát, hogy ivartalanítanom kell, de nem teszem meg, akkor mi van? Hogy derül ki?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 19:39
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

:( 1 hónap múlva már külföldön fogok élni,szerintetek akkor is utánam fog jönni?

Egyik kutyám se volt még soha beteg:)

2012. ápr. 28. 20:35
 12/38 A kérdező kommentje:
Ha én vettem volna a kutyát,nem tőled vettem volna,aki megmondja kihez kell vinnem,hadd döntsem már el,hol szeretném megcsináltatni.
2012. ápr. 28. 20:36
 13/38 anonim ***** válasza:
90%

nem kell utánad mennie, a rendőrség megy utánad és visszahozza a kutyát. Mivel a tulajdonjog visszaszáll az eladóra, ha határidőig nem ivartalaníttatod. És az bizony külföldön is utánad megy.

És gennyes dolog megígérni valamit aztán kibújni alóla. Gerinctelen emberek viselkedése

(ja és külföldön ivaros kutya után kemény adót fogsz fizetni. Hová is mész?

2012. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
34%
Remek, mázlista vagy. De a többi kutyád nem ez, lehet még beteg. És tényleg borzasztó frusztráció nekik az, hogy hajtják őket a hormonok, hogy párosodni kéne, de 15 éven keresztül nem sikerül. Szoktam mondani, hogy manapság egy kutyának ivarosan létezni kb. olyan, mintha egy pasit lekötöznének egy sztiptízbárban, hátrakötötött kézzel. Az akarat megvan, de sosem lehet eredménye. Nem kellemes...
2012. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 gabrielli ***** válasza:
11%

Nevetségesek vagytok! Szóval, csak tőletek szabad kutyát venni (tenyésztők), majd össze is dolgoztok dokikkal (csak ő ivartalaníthat!), esetleg táp-kereskedőkkel ( egy ismerősöm most vesz egy kutyust, szerződéssel egy magát tenyésztőnek mondó, de gyakorlatilag szaporítótól, olyan szerződés kikötéssel, hogy egy éves koráig tőle kell vennie a tápot!!!). Hogy lehetnek ennyire hülyék az emberek! Még van olyan aki tőletek vesz kutyát?

Kérdező, máskor ha kutyát vállalsz akkor vigyázz! Semmiféle szerződés! És erre figyeljetek oda, mindenki, ezek a "tenyésztők" már minden határt tullépnek!

2012. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
78%
Gabriellinek aztán nagyon sok esze van! :D Nevetséges vagy!
2012. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
89%

kedves előző,nem csak hogy vesznek, de 1 évre előre le van kötve minden alom. Van aki másfélévet várt. ha akarnék kétszer ennyi kutyát eladnék, mert jönnek érte egész európából. Tudod, ha valaki olcsóbban vesz hobbi kutyát az vállalja a feltételeket. Nem, a tápot nem írom elő, de volt már olyan gazdi,akit meglátogattam és láttam, hogy nem bír a kutyával és megkérdeztem, hogy visszavegyem-e. Ő örült neki a legjobban.

Tudopd a felelős állattartásnak vannak szabályai. Amiről neked fogalmad sincs.

2012. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 gabrielli ***** válasza:
13%
no name, neked van sok eszed! Egyelőre nem én élek kutya-szaporításból, hame, ti! Csak ezt tenyésztésnek nevezitek legtöbben, akik itt potyáztok reggeltől estig és mindenkit "leültettek". Ha valakinek 12 kiskutyája születik, mind eladásra szánja, de, ugyebár, ő tenyésztő, akkor attol hülye aki kiskutyát vesz! Szerződéssel, apuskám, hogy aztán vakarja a fejét amikor még a pofátlanja meg is jelenik a kapujában egy zsák prémium táppal, hogy tessék már kifizetni, mert ott van a szerződésben! Drága, jó Isten! Úgy vágnálak szájon, hogy azt meg emlegetnéd!
2012. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
81%
gabrielli: na pont az ilyenek miatt( mint te is vagy) tart ott a hazai kutyázás és az emberek felfogása ahol tart! Mert a FELELŐS ÁLLATTARTÁS nem ott kezdődik, hogy szeretem a kutyákat!
2012. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
91%
gabrielliből kitört a kultúra. Nem tudsz semmit a tenyésztésről, de véleményed az van.
2012. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!