Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan érjem el azt hogy ő...

Hogyan érjem el azt hogy ő úgy tekintsem rám mint a legjobb barátja?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a kutyámat Moszkvai őrkutya és 5.hónaposan került hozzánk(most 8 hónapos). Hogyan érjem el azt hogy ő

úgy tekintsen rám, mint egy legjobb barát, akihez mindig odajöhet? Kérlek Normális válaszokat írjatok! Köszönöm előre is.:)



2012. ápr. 28. 20:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyerek (18-19-20), menj inkább aludni, mert már érthetően fogalmazni sem tudsz, nemhogy még akár csak egy szikrányi értelmes gondolat is volna az irományodban! :) Csodálom, hogy még ezt a 75 százalékot is sikerült összeszedned!
2012. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
hagyni kell békén őket vagy kellet volna annak idején vili? és akkor nemtaláltak volna ki az emberek mindenfélét mert szeritnük ez így van ez nemtudmány ez 1 lény téma lezárva
2012. ápr. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, szerintem szépen csendben kapcsold ki a géped és ülj le olvasni, tanulni. Anélkül is épp elég szánalmas lehetsz, hogy még itt is hülyét csinálsz magadból :)
2012. ápr. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Érti valaki, hogy mit akar mondani ez a szerencsétlen? ;)
2012. ápr. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

a 3 válaszoló mindent leírt ami fontos!

NEM BARÁT, HANEM VEZÉR KELL NEKI !

különben cseszheted!!!!

2012. ápr. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
A kutyát nem én vettem és nem az enyém. Hanem a szüleimé, de a kutyus mondhatni engem nagyon szeret. És ezért én elhatároztam, hogy ebből a kutyusból, nagyon jó kutya lesz és meg fogom tanitani:)
2012. ápr. 29. 08:47
 27/29 anonim ***** válasza:
9%
elnézéseteket kérem bocsánat!! primitívek lehettek ezért nem várhatom el hogy kicsit is megértsétek amit írok! ti olyan emberek lehettek akiknek mond valamit a tv vagy az emberek többsége és az jónak látjátok..ez arra vall hogy nem tudjátok,nem vagytok tisztában azzal ami körülvett és vesz titeket 1 bolond 100at csinál:) te ti ezt biztos tudjátok még 1szer elnézést kérek mindenkitől!!és igazatok van egy hiénának,farkasnak,Bingóónak,sasnak mert már azok is vanak tanítva vezér kell király kancellár!!viszlátkivánok
2012. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Neked elnézzük, mert nem tehetsz róla! Bingóó! :)))
2012. ápr. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, mi volt itt..

Jobb, hogy kimaradtam belőle :)))


Kérdező! A kutyaiskola nem azt jelenti, hogy te beadod a kutyát, aztán 2 hónap múlva mész érte. Van bentlakásos képzés is, ez tény, de ez drágább is, másrészt én nem találom valami jónak.

A kutyaiskola lényege, hogy elsősorban a gazdit tanítják, hogyan kell a kutyával bánni és csak ezután, rajtad keresztül a kutyát. Ebben pedig semmi rossz nincs.

És igen, a kutya valóban falkaállat, kell egy vezér, aki optimális esetben nem a kutya, hanem a gazdája.

2012. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!