Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 10 hetes kis vizsla...

Szandibandi1998 kérdése:

Van egy 10 hetes kis vizsla kutyám és nem akar enni, tegnap sem meg ma sem evett csak itattam. És eddig mindig annyit evett. Mi baja van? Mitcsináljak vele?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 10:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom beteg...vidd el orvoshoz mi nem vagyunk dokik !
2012. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
azonnal orvos! 10 hetesnél már az első nap menned kellett volna amikor változást látsz!
2012. ápr. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Addig is míg nem jutsz orvoshoz tojást adj neki.Nem egyszerű szét kell nyitni a pofáját és leönteni a torkán.Ha megfulladni nem akar úgy ís lenyeli.Tudom drasztikus de a tojás nagyon tápláló és így nem hal éhen.Én már csináltam ezt .Egyszerre egy tojást majd ismételd később.
2012. ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Baromság. Vidd orvoshoz ...

Az oltásai rendben vannak?

2012. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Mi az hogy baromság.Hol talál ilyenkor orvost megmondanád??????????Hosszúhétvége ünnep.Szerdáig meg majdcsak éhenhal mi?
2012. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

mindenhol van állatorvosi ügyelet. Miért te mit csinálsz,ha beteg hétvégén egy állatod?

Keresd ki hol laksz és hívd fel az ügyeletest.


[link]


Ha pesti vagy itt vagy 5 klinika van éjjel nappal nyitva. ünnepnap is.

2012. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyébként a legtöbb orvos meg is adja a mobilszámát azoknak a gazdiknak akik lelkiismeretesen járnak hozzá.Én is hívtam már ki az állatorvosomat éjszaka is a kutyámhoz.
2012. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tudtam hogy Pesti vagy ti mást el se tudtok képzelni Sok Pesti szerintem azt se tudja hogy a főváros határán túl is laknak emberek.. Mi van ha az illető egy eldugott faluban él.És speciel se kocsija semmije.Akkor már egyszerűbb biztosra menni fogadni egy magánrepülőt és külföldre vinni ahol nem tartanak most ünnepet.Nem?
2012. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
megadtam a vidéki ügyeleteket is, az egész országban van ügyeleti rend. Telefonja csak van? ki tudja hívni az orvost
2012. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Azzal minden rendben van, hogy a tojást le kell nyomni a torkán, hogyha nem sikerül állatorvoshoz vinned, akkor tedd meg vele.

Lehet hogy nem fog tetszeni neki, de muszáj lesz.

2012. ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!