Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 10 hetes kis vizsla...

Szandibandi1998 kérdése:

Van egy 10 hetes kis vizsla kutyám és nem akar enni, tegnap sem meg ma sem evett csak itattam. És eddig mindig annyit evett. Mi baja van? Mitcsináljak vele?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 10:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

De abba is gondoljatok bele, hogy sok ember eltudja tartani a kutyát, de egy állatorvos se olcsó.


Tegnap vittem a 4 hónapos németjuhászomat a harmadik kombinált oltásra, és 5500ft-ot kellett fizetnem. Nem beszélve, hogy oda is kellett vinni kocsival, meg vissza.

S lehet neki most nincs rá fölösleges 5500ft-ja vagy több, vagy kevesebb, ha csak valami kisebb baja van. Nálunk egy alap vizsgálat is 3000-től 4000-ig terjedhet, attól függ, melyik dokihoz viszem le.

2012. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is ezt próbáltam magyarázni Pesti válaszolónknak hogy bele kell gondolni a költségekbe is .Hihetetlen de nem mindenki teheti meg hogy 100km ért utaztassa a kutyáját.
2012. ápr. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja, az biztos olcsóbb lesz ha elpusztul ...
2012. ápr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha van kutyám akkor vállaltam a költségeket is. És ha holnap szilánkosra törik a lába, vagy gyomorcsavarodása van és azonnal műteni kell,akkor azt is ki tudom fizetni. felelősséget vállaltam az állataimért és tartom is. Függetlenül attól, hogy hol lakom.
2012. ápr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ismerős, aki nem kifejezetten gazdag ott tartja a 200 ezret a számláján,hogyha a kutyávaltörténik valami akkor fizetni tudja.

10 hetes kutyáról beszélünk, 1 nap alatt elpusztulhat. Akkor hagyjuk meghalni a kutyát? Vigye az orvoshoz, és mondja meg majd fizet jövő héten.

2012. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Különben az az 5500.- egyáltalán nem sok egy kombinált oltásért, inkább nevezném baráti árnak.

Örülnék, ha az én dokim ennyiért oltana, bár nem sajnálom tőle a pénzt, hisz minden pénzt megér; türelmes, nagyon alapos és lelkiismeretes, hatalmas tudással, és jó ideje csak és kizárólag hozzá járunk, másban már nem is bíznék. Ő sem dolgozik drágán, de 5500 Ft egy kombináltért... ez jó ár, hidd el. :)


Nyilván utal valami gondra ha a kutya nem fogad el kaját, tehát az állatorvos nagyon is indokolt, de ha csak szimplán egy-két nap nem evésről lenne szó abba azért még nem hal bele egy 10 hetes kölyök sem.

Hangsúlyozom, betegség nélkül.

2012. ápr. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.Egyébként már sokkal jobban van a kutyusom csak sokat evett és besokallt az ételből az volt a baja.
2012. máj. 1. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!