Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a mini és az...

Mi a különbség a mini és az extra mini Yorkshire között?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy van a 'sima' Yorki, és van a mini. De olyanról még nem hallottam, hogy extra mini. Szóval, az extra mini az mekkora?
2012. ápr. 30. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Se "mini" és "extra mini" Yorki nincsen. Max méreten aluli Yorki ami nem tenyészthető. Ez a minizés csak egy reklámfogás. Sokaknak a mininek vásárolt Yorkijuk ugyan akkora lesz mint egy normál Yorki.


De amúgy ha méreten aluli Yorkikat pároztattak szaporítók akkor is reklám fogás ez az "extra mini".

De józan paraszti ésszel az "extra mini" kisebb mint a "mini". De ez a gyakorlatban vagy igaz, vagy nem!

2012. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mini,és extra mini sem. Ezt a baromságot valaki kitalálta, és azóta a kisebbeket nevezik el igy.
2012. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A yorkshire terriereknél egy méret van. A mini egy divatos kifejezés, amivel jobban eladhatóak a kutyák. Általában 1- másfél kilós kutyákat hirdetnek ezzel az ostoba szöveggel. Az extra mini meg azért lett kitalálva, mert már mindenki a minivel hirdetett, így kellett valami újdonság.

Akár mini, akár extra mini, én mindenkit lebeszélek arról, hogy ezzel a népbutító szöveggel hirdetett kutyát megvásárolja. Egy igényes tenyésztő nem ír ilyet. Szaporító igen. És innentől mindenki döntse el maga, hogy mi a fontos...

2012. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az a különbség ,hogy egyik se létezik,csak a szaporítók kitalálják és drágábban adják a tudatlan gazdinak a selejtes kutyát..
2012. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az extra mini az egyenlő az extra selejtessel a mini meg a selejtessel a normál az normál, nekem normálom van :)
2012. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vera10 ***** válasza:
Az a különbség köztük,hogy a mini az olyan 2 vagy 2,5 kg lesz felnőtt korban tehát kisebb a normál yorkinál jóval. Az extra mini meg a mininél is kisebb az felnőtt korában a várható súlya 1 vagy 2kg lesz. a mini és az extra mini nagyon kicsike olyanok hogy elfér a tenyeredben és beletudod rakni kis kutyatáskába is de a normál yorkinál ez rizikósabb! És létezik normál is,mini is,és extra mini is. Tapasztalatból írom mert nekem is volt extra minim is és minim is és nagyon nagyon szép egészséges kutyuskák voltak! :)
2012. szept. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!