Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkim szerdán kapja meg a...

A yorkim szerdán kapja meg a harmadik oltását. Eljöhet velem tescoba ugy hogy nem rakom le?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tescoba nem szabad állatot vinni szerintem.
2012. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tescoba nem viheted be a kutyád. Mármint bevinni beviheted de a belső részre nem fogják beengedni.
2012. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 VBeata81 ***** válasza:
100%
Bárhova viheted úgy, hogy nem rakod le, jót is tesz neki, de a Tescóba szerintem sem engedik be, csak az üzletsorra.
2012. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod egyáltalán elvinni a Tescoba? Nem egy kisbaba az, hogy nem hagyhatod magára 1-2 órára. Legalább szokja az egyedüllétet, nem kell mindenhova magaddal hurcolni. De amúgy se valószínű, hogy beengednének vele.
2012. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mehetsz be vele, mert vannak bent nem előre csomagolt áruk is. De az épületbe, az üzletsorra beviheted. Pl ha van a soron egy állatos bolt, akkor oda beviheted.
2012. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet bevinni olyan helyre (se kézben, se táskában), ahol élelmiszert árusítanak.
2012. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert megyünk balatonra, jön ő is és vásárolni akartam, de ma elintézem akkor és holnap csak a kocsit kell elviselnie.
2012. ápr. 30. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól kezdve,hogy megvetted bárhova viheted úgy,hogy nem rakod le és nem érintkezik más állattal az viszont már másik kérdés,hogy hova engednek be vele hova nem a Tescoban valószínű,hogy nem talán még úgysem,ha a táskában viszont valahol olvastam,hogy a Westendbe beengednek,de nem mindegyik üzletbe lehet be vinni ami ott van. Olyat is olvastam,hogyha van állat felszerelés akkor beszoktak engedni hát ezt nem tudom mennyire lehet igaz gondolom ez is az intézménytől függ.
2012. máj. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 6-os vagyok.

Nekem is yorkim van, 5 éves múlt. Néha én is viszem magammal, de már egyre ritkábban, tudom, hogy nem szeret kézben lenni. Ha olyan van, hogy bemegyünk a belvárosba egy boltba, akkor természetesen jöhet, mert az út nagy részét amúgy is gyalog teszi meg, max a boltban veszem föl. De mindig megkérdezem előtte telefonon, hogy kézben be lehet e vinni! (kedves kérdező, ezt Neked is ajánlom a későbbiekre nézve)

Egyébként a plazakba elvileg be lehet vinni kézben, 1-2 alkalommal már én is vittem magammal. Azon belül már kérdéses, hogy melyik üzletbe engednek be vele. A C&A-ba nem engedtek be, a H&M-be pedig nagyon édesek voltak, még enni is adtak a kutyámnak:)

De tényleg nem árt, ha megszokja, hogy olykor egyedül kell lennie. A kutyák sokat pihennek napközben is, ilyen melegben meg főleg jó, ha otthon, a hűvös lakásban marad.

2012. máj. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!