Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok mennyire követ...

A ti kutyátok mennyire követ benneteket otthon?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, vajon más kutyák is ilyenek-e vagy csak az enyém. HA itthon vagyok, mindenhová követ és egyfolytában bámul. Ha elmegyek, nem rombol, csendben van. Ha valahová nem engedem be, azaz ráparancsolok, hogy maradjon kint, oda nem követ. Aranyos, de még soha egyik kutyám sem volt ilyen, kíváncsi vagyok, nálatok hogy van ez.
2012. ápr. 30. 22:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Detto...arról már szerencsére leszokott, hogy a wc-re is elkísér.
2012. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
fele-fele arányban. részint fekszik és alszik, ilyenkor csak azt vizslatja, h a sürgölődés a szokásos itthon teszek-veszek vagy készülődöm el itthonról, de nem mozdul, ha látja, h nem megyek el hazulról. máskor viszont mindenhová követ, még alvás közben is. bárhol vagyok, utánam jön, a lábamhoz telepszik és ott alszik tovább. minden nap előfordul mindkettő, kb napszakonként változik
2012. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Engem is követ..:D Vagy azért,mert védeni akar,vagy azért inkább szerintem,mert mellettem érzi biztonságban magát.Ha a fürdőkádban fekszem,és valami nagyobb zajt hall kintről,gyorsan bejön a kád elé.Hozzá teszem 1,5kiló ,nem nehéz megijeszteni..:D
2012. ápr. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Enyém követ a szobában, a konyhában, a rötyi előtt lefekszik az ajtóban és mikor jövök ki jó esetben nem vetek cigánykereket rajta átesve. A miénk rombol,bepisil,szarral dobálózik...szóval nekem már kezd nagyon sok lenni belőle. Kutyasulira (legalább pár órára) fogunk egy kis pénzt áldozni,de így hogy minden hónapban mínuszban vagyunk,így nehéz lesz,de ha az az ára, hogy ne kelljen minden este szart lapátolnom, ám legyen.
2012. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
attól, hogy nem tapasztalod a szeparációs szorongás tipikus jeleit(rombolás, bepisi, bekaki...) biztoss lehetsz benne, hogy ez egy nem normális, nyugtalan viselkedése a kutyának(valószínüleg amikor egyedül van is le-fel járkál nyugtalanul). Minden normális kutya egy több órás nagy séta után nyugodtan pihen a helyén órákon keresztül.
2012. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!