Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyet vegyek neki?

Milyet vegyek neki?

Figyelt kérdés
A kutyámnak vettem tegnap egy plüsst(állatos boltba vettem,olyan anyagból készült,hogy ha esetleg megeszi akkor meg tudja emészteni) és reggelre az egészet darabokra tépte.Már nagyon sok játékot vettem neki de mindegyik kb. 1-2 hetet bírt ki.Nem tudom,hogy miért teszi tönkre az összes játékát,rendesen le van mozgatva napi 2óra séta+játék,tanítás.Milyen játékot vegyek neki amit nem tud tönkre tenni?
2012. máj. 1. 10:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah és azt elfelejtettem írni,hogy már ilyen Kong márkájú játékot is vettem neki (amibe jutalomfalatot kell rakni) de azzal meg nem akar játszani hiába rakok bele jutalomfalatot.
2012. máj. 1. 10:05
 2/9 Mara Acoma ***** válasza:
Nem tudsz olyat venni,amit nem szed szét :D Nálunk is darabokra cincál mindent a kutyuli. A játék fogyóeszköz :D De ha veszel neki valami jóféle műcsontot, pár nappal meghosszabbíthatod a gumikacsa életét:)
2012. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Most már úgy szoktam csinálni,hogy van egy pár játék neki az udvaron és a többit meg csak olyankor veszem elő amikor játszunk vele pl.labdázunk.
2012. máj. 1. 10:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen rogz márkájú gumicsont. Abból vegyél eggyel nagyobbat, mint amilyen méretű kellene neki. Igaz, nekem a labradorom sem tudta szétszedni a törpeuszkárét :) de biztos ami biztos. A fressnapfban lehet venni :).
2012. máj. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Ezt a gumicsontot kipróbálom,próba szerencse :)
2012. máj. 1. 10:36
 6/9 anonim ***** válasza:

A mi kutyáink is ilyen mindet szétrágós típusok. Én Trixie márkájú játékokat szoktam nekik venni. A tömör játékok nagyon jól bírják a gyűrődést. Már 1 éve megvan de egy fognyomon kívül semmi nincsen rajta. Pedig egész nap előttük van.

Én ilyet vettem: [link] (csak nem ilyen színben)


De itt vannak ezek mint jók és strapabírók: [link]

2012. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A starmark és west paw (ezek közül van amire a gyártó pénzvisszafizetési garanciát is vállal ha a kutyát szét tudja szedni) termékek nagyon strapabírók, mostmár itthon is lehet kapni pár helyen. Árban nem is olyan vészesek és van mindenféle formájú a sima labdától kezdve a frizbiig minden.

Starmarkból nekünk fantastic foam labdánk van nagyon jól bírja a kiképzést, de ismerősők közt van több mindenkinek everlasting labdája is azokat sem sikerült még 1 kutyának sem szétszedni (kivéve a kötelest, de ott is csak a kötelet tudták megcsócsálni).

2012. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bocs, elírtam szóval ha a kutyáD szét tudja szedni
2012. máj. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! AZ ilyen trixie gumilabdából is már 2db-ot szétrágott,de ezeket a starmark termékeket ki fogom próbálni hátha nem rágja szét.
2012. máj. 1. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!