Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan akinek fehér amstaff...

Van olyan akinek fehér amstaffja van? Véleményt kérnék mivel jár a tartása?

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
A környékünkön van egy fehér amstaff! én úgy tudom, hogy azon kívül, hogy hamarabb meglátszódik rajta a kosz másban nem tér el egy pl. barnától :)
2012. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, én sem értem a kérdést, miben más egy fehér amstaff??


A mi környékünkön is van egy ilyen és ő is hamar koszolódik.

2012. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban volt egy fehér macskám (tudom hogy nem kutya de itt a fehér szín a lényeg!) és sokszor leégett a füle a napon és bőrrákja lett. :( Vagy legalábbis olyasmi, akkor még nem nagyon vittek az emberek macskákat állatorvoshoz. :( Szóval gondolom mivel fehér, így jobban kell óvni a naptól. Meg ha albínó akkor a szeme is érzékeny lehet a fényre.
2012. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokatT Végülis arra lettem volna kiváncsi hogy minden fehér amstaff beteges-e, vagy csak némelyikre jellemző. Meg hogy ha alergiás milyen táppal kell etetni?
2012. máj. 2. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha albínó akkor akár lehet,hogy vak vagy érzékeny a szeme a fényre.Amúgy vannnak olyan tápok amik direkt allergiás kutyák számára vannak kifejlesztve, a Josera Dog Optiness kutyatápot javaslom ami direkt allergiára hajlamos kutyák számára van kifejlesztve.
2012. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül nem támogatják a 80%-nál több fehér színt tartalmazó kutyák tenyésztését. A fehér szőrű, világos bőrű kutyák bőre érzékenyebb az átlagosnál,allergiára hajlamos, kiütéses lehet, ha a füle körül fehér akkor előfordulhat, hogy siket lesz a kutytus...
2012. máj. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!