Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az állatorvos, szemcseppet...

Az állatorvos, szemcseppet irt fel a kutyámnak, hogyan adjam be neki?

Figyelt kérdés
lefogni már nem lehet ,30 kg. megérzi a szagát,meglátja az üvegcsét és menekül .
2009. jún. 23. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
És ha megvárnád amíg elalszik és úgy sunyiba gyorsan becseppentenél neki?
2009. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbád meg élelemmel magad mellé ültetni, majd megfogatni valakivel. Ha odakap, akkor legyen rajta szájkosár.

Amíg valaki tartja mozdulatlanul, te felhúzod a szemhéját, és belecsepegteted. (Állatorvos)

2009. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt a menhelyünkön egy kutyus, aki rettegett mindenféle állatorvosi ellátástól. Egyszerűen ráfeküdtem a teljes testemmel, az egyik kezemmel lenyomtam a buksiját, másikkal csepegtettem. Fájdalmat nem okoztam neki, csak mozgásképtelenné tettem mind a 47 kilómmal :D (25-30 kg-os kutyus lehetett).
2009. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a 3 kilós macskánkkal jártunk szerencsétlenül. Már a kórházban majdnem széttépte a dokit, mikor csepegtetni akart. Aztán meg véletlenül szemcseppet írt a receptre és csak itthon vettük észre. De hál'isten a gyógyszertárban volt ugyanabból kenőcs is, így azt vettük meg. Azt sem egy leányálom kenegetni, de sokkal hamarabb megvan, mert nem kell célozni vele, nyomkodni a dobozt...:)
2009. jún. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Biztos nem örülsz majd ennek, de olyan nincs hogy nem lehet lefogni! nem Ő dönti el!


Megfogja az egyikőtök a fejét a másik pedig cseppent!


Az egészsége érdekében keménynek kell lenni!

2009. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!