Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 hét múlva érkezik a kiskutyá...

1 hét múlva érkezik a kiskutyám és félek h nem fogok tudni neki mindent megadni, ti is így voltatok vele h féltetek h nem adhatjátok a maximumot?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
öö nem :D de lehet ez az én hibám,én tudtam hogy arany élete lesz:D
2012. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 VBeata81 ***** válasza:
Ne így állj hozzá! Miért ne adnál meg neki minden? Ha már ezen jár az eszed, abból látszik, hogy fontos neked, és felelősségteljes gazdi leszel. Nézz utána a szükségleteinek, nevelésnek, tanulj. És pozitívan állj hozzá, tuti, hogy szuper kutyád lesz, és szuper gazdi leszel! :)
2012. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mint minden házikedvenc (kutya, macska stb.) érzi, ha a gazdi szereti. Ez a legfontosabb nekik!

Hiába van rengeteg kaja, pia, tökéletes alvóhely, ha a szeretetet nem érzi, sosem fogja magát jól érezni azon a helyen.

Ha szeretettel fogadod, és szeretettel gondozod, akkor az már őneki elég. Ha még mellé kaja, víz, alvóhely is van, minden tökéletes lesz.

2012. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a maximum számodra? Ha megfelelően tartod, neveled,már megadtad a maximumot neki.
2012. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeresd és neveled jól :) ez a maximum, ennél több nem kell :)
2012. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

en mar ket honappal az erkezese elott elkezdtem a vasarlast neki,hogy mire megjon semmi se hianyozzon.

amikor pedig besetalt hozzam rajottem hogy teljesen hulyeseg volt.o csak jatekot,jatekot,es kajat akart :))

vettem neki kb. 3 porazt,2hamot,4nyakorvet,kutya agyat,es matracot,mindenfele jatekokat,vitaminok,jutifalatok,stb.

aztan vegul is semmit sem hasznaltunk belole.az en agyamban alszik,hammal meg nem setaltatom,csak egy poraz,es nyakorv kellett az osszesbol.

nyugodj meg,nem azt fogja nezni hogy mije van,vagy nincs.

2012. máj. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!