Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szöges nyakörvvel meglehet...

At7tila kérdése:

Szöges nyakörvvel meglehet tanítani?

Figyelt kérdés

A sétát, úgy, hogy állandóan mellettem marad?

olyan válaszokat nem kérnék, hogy ez nem megfelelő módjaa tanításnak, és társai.



2012. máj. 3. 14:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Látom sokatoknak vannak szövegértési problémái. Egyébként én csak kérdeztem, nem akarok szöges nyakörvet, mivel nincs is kutyám. Az egyik osztálytársam kérdezte, és felraktam ide a kérdést.
2012. máj. 3. 16:03
 12/15 anonim ***** válasza:
Néha én is kiakadok amikor nagyon rángat a kutya (még kölyök) és mondom neki hogy ha nem hagyod abba kapsz egy szöges nyakörvet, de igazából nem tenném rá. :)
2012. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
a szöges, egy kiképző eszköz. Kisebb erőfeszitéssel lehet a kutyát irányitani. mi inkább csak pontositás végett használjuk. egy sima láncfojtóval is lehet nagy sérülést okozni, ha ész nélkül rángatja az ember. Én a láb mellett követést mindig pozitiv megerősitéssel tanitom, sűrű jutalmazással. ebből kifolyólag a kutya mindig lelkes, boldogan jön, és teljesiti a feladatot. nektek is igy ajánlom, és először lehetőleg egy olyan nyugodt helyen, ahol nincs figyelemelvonó dolog.
2012. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Iskolában tiltott? Szögest kifejezetten az iskolában ajánlották mert hiába tudta a kutya az összes trükköt, ül fekszik lábmellettsétál,de ha közel volt egy másik kan akkor ment neki észnélkül és se jutalomfalat( egyszerűen kiköpte)se fojtás nem hatott, csak ha teljes erőből szögessel megrángatták.Akkor figyelt oda ,hogy na mivan valami nem stimmel? Egyszerűen ez érte el az ingerküszöbét
2012. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%
a szöges nyakörv nem a megfelelő módja tanitásnak! Fegyelmezni kell, határozottnak kell lenni, ennyi!
2012. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!