Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell kiskutyát választani...

Hogy kell kiskutyát választani az alomból, ha őrző-védő kísérőkutyát akarunk belőle faragni?

Figyelt kérdés
Ott nyüzsög egy kupac kiskutya, mivel lehet tesztelni ,hogy melyik lesz a keményebb, bátrabb, tanulékonyabb?

2012. máj. 3. 18:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ez egy jó teszt volt. Azt a kutyát válaszd amelyiket te érdekled. Valószínű azzal jó lesz a kapcsolatod, az érdeklődik a legjobban az újdonságok és az idegenek iránt.


Meghúzogathatsz egy rongyot is előttük, amelyik megy utána annak valószínű jó a zsákmányösztöne, de ez persze még mindig nem garancia, csa egy esetleges alap.

Nagyon sok függ a későbbi neveléstől.

2012. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a teszt amit belinkeltek neked nagyon jó, ha tudod kérd meg a tenyésztőt hogy végezze el a kölykökön és aszerint ajánljon neked kutyát. Vagy ha valamiért ezt nem szeretné, elfelejti... akkor kérd ki a véleményét, mond meg neki, hogy mire kell neked a kutya és ajánljon egy szerinte megfelelőt. Ez az első aki hozzám jön típusú választás tényleg csak sokszor szerencse. Lehet a legrámenősebb épp akkor fárasztotta ki magát és csendben alszik, vagy épp 'közömbösen' játszik a többivel. Sok helyen mintha éreznék a kicsik, hogy mikor mennek a gazdijelöltek és épp akkor alszanak el, fáradnak le...
2012. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én linkeltem a tesztet.

végül a külföldiek nem tesztelgettek, karakterre nagyon hasonlóak voltak a kiskutyák (én mondtam nekik :D) így küllem alapján választottak.


remélem sikerül majd jól választanod!

2012. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!