Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utazott/kirándult már valaki...

Utazott/kirándult már valaki itt kutyával?

Figyelt kérdés

Mennyire megterhelo nekik a repules?foleg csomagterben.

hogy viseltek?


2012. máj. 4. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én sokat utazom repülővel és kutyákat is viszek, egy rendesen szocializált ketrechez szoktatott kutyát egyálatlán nem rázz meg a repülés. Sőt kölyköket is gyakran küldök/hozok külföldre/ről és általában szépen elvannak a raktérben majd nagyon örülnek ha kiveszi őket az ember de alpból egy jó idegrendszerű kölyköt se készít ki a dolog. Szerintem ez túl van misztifikálva... és ha egy kutya nincs rendesen nevelve, szocializálva, ketrechez szoktatva ott lehet gond de egyébként nem nagyon...


Ja ha átszállás is van a menetrendben nagyon figyelj! nekem volt már, hogy rossz gépre tették a kutyákat... köss biztosítást a kutyára az utazás alatt és mindent 3x kell ellenőrizni, egyes repülő társaságok nagyon linkek tudnak lenni

2012. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy oda-vissza utam volt a 8 kilós, 3 éves Jack Russelemmel. Még a boldogult Malévval mentük, business osztályon, így vihettem őt "kézipoggyásznak". Ő abszolút jól viselte, sokszor szokott velem autózni, most a repülést is végigbóbiskolta. Csomagtérben soha nem adtam volna fel őt, ott hideg van, egyedül van...
2012. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

valahol azt olvastam a neten hogy felszallas elott,kell szolni a legikiseroknek h ne felejtsek el bekapcsolni a futest az utasterben.ez igaz?

2,5 ora az ut.ez kibirhato egy 6 honapos staffi lanykanak?

ill.milyen nagy box kell neki?

2012. máj. 4. 14:28
 4/12 A kérdező kommentje:
*nem utasterben hanem CSOMAGTERBEN*
2012. máj. 4. 14:32
 5/12 anonim ***** válasza:

2,5 óra?? ez egy enyhe kocsi út.. semmi gondja nem lesz.. legutóbb 23 órát utaztam egy 3 hónapos kölyökkel repülőn ő a csomagtérben volt és semmi baja nem lett (jó ebben volt 2 átszállás )

Szólhatsz külön de általában nem felejtik el.

2012. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a doboznak akkoránk kell lennie, hogy állva még legyen hely a feje felett a pontos szabályozást keresd meg mert le is szállíthatják miatta a kutyát... inkább legyen nagyobb a box mint kisebb mert az állatvédők erre nagyon rá vannak kattanva... az hogy a kutyák a kisebb boxot jobban szeretik és stabilabban tudnak benne meg kapaszkodni az őket nem érdekli..
2012. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kocsi uthoz szokva van.igaz hogy akkora box kell amibe fel is tud allni?mert van neki egy,de az mar erre nem jo ha igy van.
2012. máj. 4. 14:40
 8/12 A kérdező kommentje:
bocsi,nem vettem eszre a valaszod .
2012. máj. 4. 14:42
 9/12 A kérdező kommentje:
hogyan szoktassam a ketrechez?jutifalatot ha rakok bele,akkor be megy,de ki is jon.
2012. máj. 4. 14:44
 10/12 anonim ***** válasza:
nem akarlak riogatni, de azt hallottam, hogy a terriereknél eléggé kétesélyes a repülés, mert megduzzad a nyálkahártya és megfulladnak...mindenesetre nem biztos, hogy ez igaz is, de szintem kérdezz rá egy állatorvosnál! De akárki akármit is mondd, szintem eléggé megterhelő ez egy kutyának, főleg, ha nincs vele a gazdi, pláne egy kölyöknek, aki még csak most ismerkedik a környezetével.
2012. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!