Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky előnyei és hátrányai?

Husky előnyei és hátrányai?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel, mert sok rosszat mondtak nekem, de nem tudom hogy igazak-e. (ásás, nehezen lehet neki megtanítani bármit is, figyelmetlen)

Köszi!


2012. máj. 4. 20:42
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Értem, egyébként ebben a nevelés témában 100%-ig egyetértek Veled!Sokan mondják hogy így a fajta, úgy a fajta, de ide vagy oda, ha jó idegrendszerű a kutya, meg lehet neki tanítani, (vagy akár csak annyira hogy megértse), hogy mit lehet és mit nem. Én is ennek a fajtának vagyok évek óta a szerelmese, és most vettem bátorságot arra, hogy vegyek is egyet! Csak még keresem a megfelelő kennelt, mert engem sem érdekel a sok "hátrány", ha amit mondtak nem is igaz.

Köszönöm a segítő válaszodat!

2012. máj. 4. 21:24
 12/30 A kérdező kommentje:

Lényegtelen kitől kérdezem, a segítség bárkitől jöhet! :D

Igen, ismerős ez a "kaja téma". :) Én kivehetem, de más nem! :D

2012. máj. 4. 21:27
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Szuper!

Én egyet tudok neked ajánlani, ismerem a tenyésztőt, nagyon szépek a kutyái, és nagyon tisztességes, imádja a fajtát. Tőle is nyugodtan érdeklődhetsz szivesen segiteni fog, nagyon kedves meg rendes és ha jól tudom lesznek is majd nála a nyáron kiskutyák, ebből a párositásból:) De persze, ez nem 100xszázalék, szóval tőle kell érdeklődni.:)

[link]

[link]

2012. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Istenem de gyönyörűek! Ilyet nem illik írni, de kb. a nyálam folyik értük!

Köszönöm a linket, mindenképpen érdeklődni fogok Nála! Tényleg nagyon szépen köszönöm! :)

2012. máj. 4. 21:37
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban nagyon szépek és ráadásul a tenyésztő is nagyon kedves,segitőkész, szerintem itt Magyarországon nehéz lenen nála megbizhatóbb kennelt mutatni.
2012. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Mindenféleképpen beszélni fogok vele/velük, vagy írok egy e-mailt.

Most olvastam el a szerződésüket, és ilyet tényleg még soha senkinél nem olvastam, látszik hogy Ők tényleg a kutyákért vannak, nem pedig azért amit kapnak értük.

Nem bírom elégszer megköszönni, nagyon-nagyon szépen köszönöm a linket! :)

2012. máj. 4. 21:44
 17/30 anonim ***** válasza:

Igen.:)

Örülök, hogy segithettem.

2012. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

napi 2 óra séta ??? kinek van erre ideje ??

suli, meló mellett ???

minden nap, 10-15 éven keresztül ???

szerintem a huskihoz a bicaj való, meg a sok víz,és persze rengeteg foglalkozás,

2012. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Ha nem értesz hozzá, akkor nem kell válaszolni! ;)
2012. máj. 10. 16:12
 20/30 anonim ***** válasza:
Hát utolsó te semmiképp ne válassz huskyt, látszik, hogy sik hülye vagy hozzájuk.:) A legröhejesebb az, hogy harap.:D:D
2012. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!