Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó gazdi leszek? Hazahozhatom...

Jó gazdi leszek? Hazahozhatom a kutyust? Lent bővebben.

Figyelt kérdés

A lakásban átalakítottam mindent a kutyus számára.(vezetékeket elrejtettem,a szobanövényeket eltávolítottam...ilyesmik.:))

A kertet kigazoltam,nehogy véletlen valami mérgező legyen számára,fűvet is telepítettem.Megvettem a tálakat,ágyat,játékokat,pórázt és nyakörvet,sampont,kefét.Elolvastam a szobatisztaságról szoló cikkeket és a kölyökkutya érkezése című cikkeket is nah meg persze a betegségekről szólokat is.Nagyon sokat érdeklődtem állatorvosoktól és már orvost is választottam a kutyusnak.Készen állok arra,hogy a héten hazahozzam a kutyust?


2009. jún. 23. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen :-)
2009. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki így készülne egy állat befogadására, az lenne a legjobb :) Ez egy hosszú igen volt.
2009. jún. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)

Megnyugodtam.:))

2009. jún. 23. 23:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy! Szerintem egy rakéta kilövésre is készen állsz:)

Sokat fogtok egymástól tanulni, nagy élmény lesz meglátod.

Szeresd, de légy vele határozott amikor kell.

Ha rosszat csinál, nyugodtan fogd meg a nyaki bőrét és rázd meg picit, így olyan mintha az anyja rakná helyre.

S persze, határozott hanggal közöld vele, hogy ezt márpedig nem szabad. Ha odaharap miatta akkor még egyszer csak még határozottabban.

Ne hagyd, hogy a cuki szemeivel leszereljen hihi :)

2009. jún. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Készen:) Milyen kutyusod lesz?
2009. jún. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elöző vok. Azért tápot is vegyél neki:-)) (biztosan gondoltál rá csak kimaradt)
2009. jún. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó ezt olvasni, hogy ennyire körültekintően és felkészülten veszel kutyust. Biztosan nagyon jó gazdi leszel!!!!! Nagyon sok örömöt kívánok a kiskutyához!

Amúgy milyen kutyusod lesz?

2009. jún. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne görcsölj rajta ennyit.

jó és felelősségteljes gazdi leszel!

2009. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
igen készen állsz milyen fajta kutyusod lesz? fiú vagy lány? ivartalanítva lesz?
2009. jún. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon alapos vagy, biztos jó helye lesz a kutyusnak!


Utolsónak! Hogy jön már megint ide az ivartalanítás? Talán abból élsz, vagy miért reklámozod? Azt sem tudod, mekkora, milyen fajta, törzskönyves-e a kutya, de már műttetnéd ????

Talán potenciális gondjaid vannak, és így kompenzálsz?

2009. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!