Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztal beagle gazdik...

Tapasztal beagle gazdik véleménye?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon imádom a beagleket és úgynézki h kapok is , tudom eddig a golden retriverről kérdeztem de most mégis beaglet kapok úgyhogy szeretnék róla megtudni mindent!! :D előre is köszönöm

2012. máj. 5. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmondom a rossz tulajdonsagait : hangosak ,agresszivek és gyakran ellenségesek màs állatokal szemben nekem ez a tapasztalatom velük,
2012. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elmondom a jó tulajdonságait: jó társ, partner. jól lehet sportolni vele, igazi családbarát kutya (nekünk két kisgyerekkel van), védi a házat, és agresszívnek nem mondanám inkább az van , hogyha már megunt valamit akkor morcos ha erőltetjük..
2012. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igy igaz , de sokszor agreszivek is lehetnek (ha gyerekekkel em is az tény de idegenekkel szeben nagyon gyakran)
2012. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem van egy 7 éves beagle lány kutyum és nagyon imádom.

Kiskorában mindent megrágott és pont a múltkor kertészkedtünk és megtaláltam a zoknim párját.:) Minden kajáját elássa. egyáltalán nem harap. Volt egy ismerősöm, aki halálosan félt a kutyáktól, még a kölyköktől is. Eljött hozzánk egypárszor és hozzá szoktattam a kutyámhoz. Azóta egyik kutyától sem fél, sőt még kutyát is vettek. (És azóta imádja a kutyákat)

2012. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt, szerettem de csak lebeszélni tudok mindenkit. Minden ismerősöm és az én tapasztalataimat írom most le. Az enyém nem volt agrasszív, de nem volt emberközpontú. Nagyon nehezen tanítható makacs fajta. A nagyon sok az agyontenyésztett buta és hibás (tudom mert a miénk is öröklődő betegségben halt meg :( ). Ne haragudjon az akinek van és okos meg minden , de az a ritkább. A környezetemben 7 beagle van, és nem sokat lehet kezdeni velük, a rendkívül erős vadászösztönük miatt húznak, ásnak, és szinte lehetetlen visszahívni őket ha nyílik az ajtó. Jól gondold meg, én csak akkor vennék ilyet ha nagyon türelmes vagy és nincsenek nagy elvárásaid (tanításilag)
2012. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!