Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megszűnt a MEOE?

Megszűnt a MEOE?

Figyelt kérdés

Most olvastam az egyik kérdésnél. Aztán felmentem a honlapra és ezt találtam:

"Tisztelt MEOE tagok, kedves kutyás barátaim!

Szeretném megköszönni azt a megszámlálhatatlan üzenetet és telefont, amit az elmúlt hét folyamán kapott a MEOE vezetése, biztosítva bennünket a támogatásotokról.

A hazai közvélemény mellett megszólalt az egész jó érzésű kutyás világ és egy emberként állnak mellettünk ezekben a nehéz időkben úgy az egyszerű kutyások, mint a kennel klubok vezetői, elnökei.

Világszervezetünk az FCI is reagált a kialakult problémára, mely olvasható a honlapon több nyelven is. Ennek eredeti angol szövegét és magyar fordítását megosztom veletek.

Köszönöm minden tagunk türelmét, kitartását!

Hamarosan tájékoztatlak benneteket a MEOE további lehetőségeiről és működéséről.


Korózs András

a MEOE Elnöke"


Pontosan mi történt? Tudom, hogy régóta pereskednek már, de eddig nem igazán követtem az eseményeket. Mi lesz most helyette? Idén még nem fizettem be a tagsági díjat, akkor kinek és hogyan fizessek, a fajtaklubnak? És mi a véleményetek a történtektől, örültök vagy sajnáljátok?


2012. máj. 5. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem szünt meg,működik.

Jó lenne, ha ezektől a pofonoktól kicsit összekapnák magukat és elkezdenének rendesen dolgozni. És kiraknának egy-két embert aki nem kutyák közelébe való

2012. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hivatalosan május 15.-éig működik

de ne aggódj,működni fog még az egyesület csak más formában.

nem szűnhet meg egyszerűen

killításoknál is csak a helyszínen lehet nevezni

2012. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Röviden le tudnátok írni, hogy mi történt, mi ez az évek óta tartó cirkusz? Eddig nem érdekelt, de most kezd egyre érdekesebbé válni a dolog.
2012. máj. 5. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

az alapok. FCI tagnak lenni nagy pénz. kiállítások szervezése, a papirok kiállítása. Ezért megy a harc. más szervezetek is szeretnék ezt megszerezni. Valamit sokan (jogosan) nem elégedettek a MEOE ellenőrzési munkájával, hiszen mindenki tudja milyen simliskedések mennek.

De szükség van a MEOE-re csak jó lenne, ha korrektebb módon működne.

2012. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy szerintem ez a sok simliskedés nem csak magyar sajátosság. Szerintem a kutyatenyésztés az egész világon elég rossz irányba megy. Persze van nagyon sok tisztességes tenyésztő, de szerintem sokaknak el kéne gondolkodnia azon, mi a fontos a kutyatenyésztésben, mik az igazi értékek egy kutyában.
2012. máj. 5. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!