Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Toklász ment a kutyám (westie)...

Toklász ment a kutyám (westie) szemébe. Jó a szemcsepp, amit a doki adott?

Figyelt kérdés
Vasárnap vettük észre, hogy nagyon csúnya a kutya szeme, máskor is volt már szemgyulladása, az antibiotikumos szemcseppel helyrejött. Vasárnap rögtön nem tudtuk dokihoz vinni (csak ügyelet volt, marha messze, férjem dolgozott, kocsi nem volt), így hétfő este jutottunk orvoshoz. addig az antibiot. cseppel csepegtettem, meg kamillával mostam minden nap a szemét, nem javult. Hozzáteszem, nem vettük észre, hogy benne van valami, pedig a szőrt is levágtam a szeme körül. A doki elaltatta a kutyát, kivette a toklászt, és közölte, hogy ne antibiotikumos cseppet használjunk, az nem jó, ad másikat. Aloe activátort adott, amiben egyébként emberileg egyébként sincs bizodalmam...ismerem a termékeket, nagyon is.
2009. jún. 24. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell mindig antibiotikum, ráadásul tényleg jó a cucc amit a doki adott.
2009. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szemgyulladás lehet sokmindentől: fertőzés, sérülés... Az antibiotikum fertőzéses megbetegedésekre való. A mostani sérülés felületi fizikai sérülés, tehát itt a sebet kell meggyógyítani és a gyulladást csökkenteni . Az aloé elsődleges gyógyhatása a sebgyógyítás. Ok, ha egy cég terméke nem tetszik, de a kutya sérülésére az aloé hatásában tökéletes.
2009. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

És te komolyan az itteni választ az orvos véleménye elé helyeznéd, mert te valamiben nem bízol?


ezt miért nem közölted vele? biztos adott volna mást...


itt még azt sem tudod ki válaszol...lehet hogy egy 10 éves gyerek, lehet hogy csak mond valamit hasra ütve.


Ez nem játék!

2009. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem helyezem az itteni választ az orvos véleménye elé, csak érdekelt volna, hogy van-e valakinek tapasztalata az állatokon használt aloés termékekről. Köszi az aggódást
2009. jún. 25. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!