Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tele van a kutyam mindig...

Tele van a kutyam mindig kullancsal! Nem haszal semmi (? )

Figyelt kérdés

Elosszor spot-on hasznaltunk,nem segitett semmit.

Utanna vettem neki nyakorvet,az pedig mintha vonzotta volna a kullancsokat.nem gyoztem leszedni,kiszedni belole.majd megint spot-on vettunk,es ismet talatam mar benne kullancsot,pedig csak ket hete tette ra az orvos.

Nem hiszem el hogy ez van.Mivel probalkozzak?Mi segitene?

Mar teljesen kivagyok,mivel minel tobb kullancs megy bele annal jobban felek hogy megbetegszik.

(az allatorvos sem tudott semmit sem ajanlani)


2012. máj. 6. 12:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Amiben egyetértek Veled...Nyakörv és spot EGYÜTTES használata. Ma már nagy a fertőzöttség . Főleg a tavaszi,őszi,nyáron az esti, hajnali hűvös időszakban.

El kell fogadnod, hogy a szerek hatásossága függ a kutyától, a helytől, ahol járnak, élnek. Sajnos, a gyógynövényes szerek nagyon kevés gazdának váltak be. De van olyan mégis, aki meg van elégedve vele.

2012. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!