Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok ilyen kutyafajt?

Tudtok ilyen kutyafajt?

Figyelt kérdés
Most gondolkodunk hogy veszünk egy kutyát kis lakásba egy benti csendben lévő kutya kellene aki el van amíg mondjuk én iskolában vagyok.Tudtok ilyen kutyafajtát?

2012. máj. 7. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez mind csak nevelés kérdése...
2012. máj. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem csak ugye vannak szomszédaink és szerintem nem nagyon örülnének a "nevelési" időnek....
2012. máj. 7. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor felnőtt kutyát válasszatok menhelyről, aki jó esetben már meg van nevelve.

Minden kutyát nevelni kell, olyan nincs, hogy készen kapsz egyet. A szomszédok pedig legyenek türelemmel. Vagy akkor mondjatok le ti a kutyusról.

2012. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy gondosan kiválasztott kölyök, aki egészséges, és jól van nevelve csöndben van amíg a gazdi hazaér a munkából.


Ha pedig fajtát szeretnél, ami alapból csöndben van akkor az a corgie, mivel az nem tud ugatni alapjáraton.

2012. máj. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Értem csak ugye vannak szomszédaink és szerintem nem nagyon örülnének a "nevelési" időnek...."


Ugye nem úgy gondolod, hogy kapsz egy tökéletes kutyát, ami már be van programozva és semmi gond nem lesz vele?


Amúgy beszéljétek meg a szomszédokkal, hogy mennyire tudják majd a szoktatási időt tolerálni. Nálunk 1-2 hét után már nem volt gond, mondjuk az enyém ugatni nem ugatott, csak nyüszögött magában, ami ugye nem hallatszik át szomszédokhoz.

2012. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat megbeszéljük majd a szomszédokkal és hogyha a corgie nem ugat akkor az valószínű jó is lenne!

Köszönöm még egyszer a válaszokat de azért nem akarjuk el hamarkodni:)

2012. máj. 7. 10:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, bármelyik kutya ugatással mehet a szomszédok agyára, ha nem foglalkozik vele senki. A corgie meg egy nagyon drága és ritka fajta.Csendben lévő kutya csak egy van, a plüsskutya.
2012. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!