Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy kell egy kutya?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ha a kutya azon múlik, hogy anya meg apa engedi-e akkor nincs túl sok lehetőséged, mert "eltartani" sem tudnád a kutyát. Már pedig, ha a szüleid alapból nem is szeretnének, meg még nekik kell etetni, oltatni, meg orvoshoz járatni, akkor szinte sehogy sem győzheted meg őket. :(
2009. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Milyen házban,lakásban laktok amúgy? Kertes vagy panel? Én azt mondom, hogy ha panelban akkor inkább ne győzködd őket és ne akarj. Meg szerintem ha egyáltalán nem akarnak kutyát akkor nem is fogod tudni őket..
2009. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem meggyőznöd kell őket,hanem inkább bebizonyítani nekik azt,hogy igenis érett vagy arra a feladatra,hogy te gondozz egy élőlényt.

Ehhez az kell,hogy segíts otthon,és mutasd meg nekik,hogy képs vagy a feladatra.

De azt se feledd,hogy egy kutya tényleg sok dologgal jár.Ha panelban laktok főleg oda kell figyelni az igényeire.Na meg az oltások sem valami olcsók,de ha vigyázol a kutyádra,meghálálja.

remélem kapsz kutyát :-)

2009. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a szüleid felnőttek és tudnak dönteni...
2009. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!