Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az elektromos nyakörvről? Van hang ill. vibra funkciója is. Érdemes először a hanggal kezdeni, vagy inkább a vibrával? A sokkoló részét nem szetetném használni.

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=M214T7aB5Ao


Van ilyen típusú valakinek? Vizet hogy bírja?


2012. máj. 7. 17:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Tudom használni, tudom mire való. Feltettem egy kérdést, amit nem tudsz értelmezni. Nem egyből a 100-as fokozatot küldeném rá. Pont ez a kérdés lényege. Tanulj meg szöveget értelmezni.


Egyébként ma reggel kipróbáltam, ugyanis elengedtem és valamit fel akart szedni a földről. Miután rászóltam és csak nem hagyta rezgést nyomtam rá és láss csodát odajött hozzám.


Nem vagyok kíváncsi rád, hisz még midig csak a szád jár, de semmi értelmeset nem írtál.

2012. máj. 8. 07:24
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha nekiiramodik a macska után, akkor baromira nem fogja érdekelni a rezgés. Nem kell annyira finomkodni, nem fáj neki az áram(kutyaiskolában én is kipróbáltam a kezemen egy másik kutya elektromos nyakörvét, nem vészes egyáltalán), de az pont elég arra, hogy kizökkentse. Az ő érdeke, hogy ne rohanjon el, sokkal jobban jár azzal, ha párszor megcsípi az áram, mint hogy egyszer elcsapja egy autó.
2012. máj. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ha annyira értenél hozzá, nem itt tetted volna fel a kérdést.
2012. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

árához képest jó eszköz, de nem ártana felkeresned egy olyan kiképzőt aki használ hasonló készüléket!

a használat módja nagyon nem mindegy!

Egyébként a "sokkoló" sem sokkol inkább meglepetést okoz, de nem használható bármelyik kutyánál.

ha nem jól használja az ember akár a vibrával is lehet károkat okozni-a nevelést és a tudatos képzést nem pótolja egy szerkezet, de jó kiegészítője lehet hozzáértő kezekben!

2012. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ja és ez max. egy cseppálló készülék, biztosan nem vízálló!
2012. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!