Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik lenne...

Szerintetek melyik lenne alkalmasabb?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik lenne alkalmasabb ha egy szobakuutyat megkapok penteken es a hetvegen vele vagyok es hetfon viszont egyedullenne otthon suli miatt, vagy az lenne a jobb ha a nyari szunetben kapnam es 2 honapig vele lennek, de utana hirteelen efyedul lenne szeptemberben?
2012. máj. 8. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Mennyi idős a kutyus?
2012. máj. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már az előző kérdésedhez is megirtuk, hogy várd meg a nyári szünetet! :)
2012. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudjuk, hogy ez neked tök jó lenne ha minél előbb hozhatnád! De jobb lenne ha megvárnád a nyáriszünetet..A kutyusnak is be kell illeszkedni-e az új otthonába..és nem lehet egyedül hagyni! tapasztalatból beszélek..Várd meg a nyáriszünetet! több időd is lesz rá mint most!:) Én is várok jelenleg egy kismacskára nekem is nehéz..ha én kibírom bírd ki te is! :) Még a cica meg sem ellett!Ezt hozzá tenném, hogy nekem nem 7 hetet kell várnom lehet h még többet!
2012. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Várd meg a szünetet és ha már úgy látod, hogy kezd önálló lenni, egyre több időre hagyd magára. Először pl két hét után annyira, hogy kimész az ajtón és visszajösz. Ha nem sírt, vagy kapart, ugatott, nagyon dícsérd meg. Majd egy óra múlva menj ki 1 percre, és ugyanigy dícsérj, ha jól viselkedik. Az időt egyre növelni kell. Másnap már 5 percre menj ki, harmadnak 20 percre, stb... Azt se engedd neki, hogy pl a WC re is kövessen. Tanulja meg, h nem veszít el attól, ha nem lát egy darabig. NMagyon nagyon figyelj erre, mert van egy barátbőm, akiknem kutyaoviba kell minden áldott nap vinni a kutyust, mert elkapatták és a nagyi mindig otthon volt vele.. Csakhogy a nagy meghalt és azóta üvölt, ha egyedül marad egy percre is... Szóval fontos, h ha otthon van, akkorse rongáljon, és ugasson.! Csak ügyesen! Sok boldog kutyás évet Nektek!
2012. máj. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A nyári szünettel én is egyetértek. DE szerintem már az első perctől kezdve otthon kell hagyni egyedül, azért, hogy szokja. Persze először pár percre, és lehet növelni az időt később. Ha megszokja az, hogy állandóan van vele valaki, akkor később nehezebb lesz.
2012. máj. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy fokozatosan kell hozzászoktatni a kölyköt az egyedülléthez, de azért van benne némi túlzás, amit írsz kedves utolsó :D

2 hét után menjen ki először a szobából? Addig hogy jár pl. pisilni szerinted? :D Nem kell ezt ennyire véresen komolyan venni. Szoktatni kell az egyedülléthez, fokozatosan, de nem kell ezzel várni 2 hetet.

2012. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most már utolsó előtti... :)
2012. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2012. máj. 8. 10:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nyáron vedd meg mert idő kell amíg megszokja az új környezetét,szobatiszta lesz.Ha most kapnád meg és csak úgy otthon hagynád semmmi szoktatás nélkül akkor biztos nyüszítene,bepisilni és ennek szerintem a szüleid sem örülnének.Ha viszont nyáron megkapod akkor lesz időd szobatisztaságra szoktatni és fokozatosan rászoktatni az egyedüllétre és akkor szeptembertől már nyugodtan egyedül lehet hagyni amíg te suliban vagy.
2012. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ok,köszi :)
2012. máj. 8. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!