Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám a Scaliborra...

Ha a kutyám a Scaliborra allergiás akkor a Forestora is az lesz? Más az összetétele?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem ismerem amit írtál, viszont az én kutyám is allergiás a scaliborra, mi advantixot használunk nála és az bevált. Semmi baja tőle és még kullancs se volt benne soha.
2012. máj. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm De én úsztatni is szeretném a kutyákat és félek a cseppeket lemossa.. azért szenték inkább nyakörvet, a másik kutyámnak jó lett a scalibor gondolom az nem baj az érzékenynek h a másik kutyán van. Ezért gondoltam a forestora csak nem tudom h arra is érzékeny lesz-e lehet muszáj leszek ki próbálni :S:(
2012. máj. 8. 10:43
 3/7 anonim ***** válasza:
A Scalibor hatóanyaga a Deltamethrin, a Forestoban pedig Imidakloprid és Flumetrin van.
2012. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem mossa le a cseppet, mert beszívja a bőre. Meg van, hogy mennyi ideig nem szabad fürdetni cseppentés után.

A nyakörvek közül meg vízállót kell választani, mert nem mind az.

2012. máj. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom, de azokból is olyat keresek amire

nem allergiás! (de mivel más az összetevője reménykedem) a scalibo és a forestoval is lehet úszni, de most ki kell próbálnom a forestot remélem arra már nem lesz allergiás. Mert sajnos nem tudom mást mit tehetnék még rá!! :( !!

A frointline már úgy vettem észre h nem hat! És elvileg amúgy is csak 1 hónapig védene kullancs ellen, úgy meg macerásabb is.. a nyakörvek egyszerűbbek, és továbbhatnak, és egyenlőre be is állnak.

Azért köszi

2012. máj. 8. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, a frontline ahhoz képest hogy mennyibe kerül nem túl jó. Több másik féle, vele egy árban lévő vagy olcsóbb szer is jobb minősítést kapott nála.
2012. máj. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hol lehet kapni, v rendelni foresto nyaköret?
2012. máj. 8. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!