Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfelelő ennek a tápnak az...

Megfelelő ennek a tápnak az összetétele?

Figyelt kérdés
Uszkáromnak gondoltam, ezt kapja, csak nem tudom, hogy jó e az öszzetétele.
2011. máj. 13. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen tápra gondolsz?
2011. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

jujj, bocsi, a link: XD

[link]

fele-fele arányban egy másik táppal, és konzervvel :D

2011. máj. 13. 19:58
 3/9 xnorkax ***** válasza:
52%
Teljesen jó. :)
2011. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor rendben, és köszönöm, csak én még nem vagyok otthon annyira ebben hogymit tud emészteni stb :D
2011. máj. 13. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:

NEM!!!!

Ha megfigyeled,a fő összetevő kukorica,de van benne bőven más gabonaféle,pl.kukoricaglutén is,ami sok kutyánál allergiát okoz,gyakorlatilag a kukorica feldolgozhatatlan maradéka.

A dehidratált hús bármit takarhat,bármilyen húsrészt.Ha feltételezzük a legjobb minőségű húst is,akkor is kevés a táp hústartalma.

Sertést akarsz hízlalni vagy ragadozó állatot etetni?

Ennél a tápnál a reklámot fizeted meg és a szép csomagolást.Ennyiért már kapsz jobbat is.

Összetétel szempontjából a középkategóriás tápok is hozzák ezt a minőséget,százalékos hústartalmat.

[link]

Bal oldalt alul az "index"menüpontban vannak betűrendben a tápok,ezt is megtalálod részletesen elemezve az összetevőket.

A kutya szőre,kondija lehet hogy szép tőle,csak épp az azért van,mert a kukorica tuningolja fel az állatot.Tudod,a disznó is attól hízik.

2011. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó,ha egy tápban a szója semmilyen alakban nem fordul elő.Tudod mi az a növényi rost?Bármilyen szemét lehet borsóhéjtól kezdve emberi fogyasztásra alkalmatlan növényi melléktermékig.
2011. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem egy olcsó táp. Baromfi hús lehet kapni ennyi pénzért és az biztos, hogy husi. Azért írtam a baromfit, mert ebben is az van.
2011. máj. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak épp azt felejtették el ráírni,milyen része.Dehidratált baromfihús=húsliszt gyakorlatilag,az meg bármilyen sz@r lehet.Nem véletlenül kapta a táp a leggyengébb minősítést.
2011. máj. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm, akkor hanyagolom ezt a tápot, és keresek mást :D
2011. máj. 14. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!