Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy örökbe fogadott boxert agyonvert a gazdájának élettársa?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok mindent, főleg a beígért, kiszabott büntetésekre!

10 év börtön, 100 ft kifizetendő birság!

2012. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
10 év börtön? Magyarországon azt lesheted...
2012. máj. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez a szomorú, hogy megúszhatja. Senki nem tanúskodik az ügyben, így kevés a bizonyíték. Hogy létezik, hogy a nők hagyják azt, hogy a pasijuk ilyet tegyen? És utána még mentegetik is?
2012. máj. 8. 16:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Stockholm szindróma ... a nők hajlamosak rá.


Remélem azért nem ússza meg ennyivel a roh@dék ... a Noésok nem olyanok akik hagyják.

2012. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt h nem kap majd érte semmit és él mint marci hevesen...ez a szomorú, én is olvastam...
2012. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az érdi lógyilkos ügyében végre elindult valami, 1 év fogház büntetést kapott.

Nagyon remélem, hogy itt is történik valami. Nem olvastam teljesen végig a leírást, de ez szörnyű.

Remélem megkapja a letöltendő büntetését és neki sem lesz jobb sora a börtönben, mint ennek a szegény boxer kölyöknek ;(

2012. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A nő igenis bevallotta, hogy Őt, és a kutyát is bántalmazta a barátja, de fél tanuvallomást tenni.

Megjegyzem, mint hozzátartozó, nem is köteles a magyar jogszabály szerint.


A vizsgálat még folyik, hírzárlat van.

Szerintem várjuk ki a végét, most, hogy a Face-en is kiteregették a dolgot, hamar a sajtó is ráharap a dologra, és kénytelenek lépni az ügyben a nagy nyomás hatására.

2012. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy dögöljön meg az ilyen!
2012. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Agyonverném azt a *****! És szegény nő még mindig sínylődik... Hát igen, kutyatartási kultúra Magyarországon egy nagy nulla!
2012. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!