Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki a kutya gazdája ebben az...

Ki a kutya gazdája ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ha kihozok egy kutyát a sintér telepről és utólag kiderül, hogy törzskönyvezett ( tetovált fül ), és a MEOE- nál a tenyésztő nevén van még a kutya akkor most ki a tulajdonos? Mert ugye a sintér telepen a nevemre adják ki, és a chipet is a nevemre írják.

2012. máj. 8. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
amikor a sinter telepre kerult a kutya,kotelessek voltak ertesiteni a gazdajat.ha nem hozta el onnan akkor nem kellett neki.szoval a tied!!!!
2012. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elmeletileg a tied, de aztan hogy mit tesz az elozo gazdaja, hogy visszaszerezze...
2012. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De írtam hogy utóbb derült ki hogy tetovált. A sitten nem is vették észre. Ott nem szokták a kutyák füleit tisztogatni.

Tehát én vettem észre a számokat a fülében. A kutya befogottként került be.

2012. máj. 8. 17:48
 4/10 anonim ***** válasza:

akkor pedig illo volna szolni a gaudinak.lehet hogy mar nagyon regota keresi a kutyajat.ilyen esetben ez a helye dontes.

milyen fajta?

2012. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

akkor pedig illo volna szolni a gaudinak.lehet hogy mar nagyon regota keresi a kutyajat.ilyen esetben ez a helyes dontes.

milyen fajta?

2012. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
elozo vagyok.bocs a hibakert.nem tudom miert kuldte el ketszer.
2012. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben utánajárnék kié lehet, lehet, hogy tényleg nagyon keresi a gazdija és hazavárja!
2012. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A tiéd jogilag max ha megvan a gazdi a te jóindulatodon múlik hogy visszaadod-e.
2012. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jogilag a tiéd. Amúgy ha annyira kereste volna az előző gazdája, akkor a gyepiket is végignézte volna. Milyen fajta?
2012. máj. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értem! Köszönöm a válaszokat!


Vizsla.

2012. máj. 9. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!