Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én úgy jártam hogy családi...

Gyulai István kérdése:

Én úgy jártam hogy családi okok miatt rábíztam a kutyámat a nővéremre aki örökbe adta a kutyát én arról tudtam hogy csak addig lesz a kutya másnál amíg nem tudom vissza venni magamhoz, és fizetem a tartását (megőrzésre adtam oda)?

Figyelt kérdés
Én úgy jártam hogy családi okok miatt rábíztam a kutyámat a nővéremre aki örökbe adta a kutyát én arról tudtam hogy csak addig lesz a kutya másnál amíg nem tudom vissza venni magamhoz, és fizetem a tartását (megőrzésre adtam oda)! Bizonyítékom van tanúim vannak , hiába kértem azt az illetőt akinél a kutya 1 éve van már 2 hónapja hogy kérem vissza a kutyát nem akarja vissza, pedig felajánlottam neki hogy az 1 éves tartását kifizetem. Ilyenkor mit lehet csinálni? Én nem veszítettem el a kutyát hanem a nővéremre bíztam aki tovább adta másnak örökbe. De mivel most rossz köztünk a viszony mindent megtesz hogy a kutyát nem kapjuk vissza, törzskönyves husky becsippelve.

2012. máj. 9. 06:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akkor továbbra is az a lehetőséged, hogy a kezedben van a törzskönyv és az adásvételi szerződés, fogod, elmész a kutyáért és ha a papírok ellenére sem adják oda, akkor hívod a rendőrséget.
2012. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!